Пенетьєрі порівняла горилу з Кличками і збудувала їй хатку

24 листопада 2014, 10:48

Вагітна наречена боксера Володимира Кличка, голлівудська актриса Хейден Пенетьєрі поділилася зворушливою історією кохання з першого погляду. Але не про неї та Кличка-молодшого, а про те, як вона познайомилася з горілою Тоні у київському зоопарку.

Причому знайомство з твариною переросло у ніжну дружбу. А потім Хейден ще й хатку для Тоні побудувала.

Про все це актриса детально і з почуттями розповіла на сторінці у Twitter.

"За останні кілька років Київ, Україна стали моїм другим домом. Це дуже гарне місто з чудовими людьми і культурою! Під час однієї з моїх останніх поїздок я вперше відвідала Київський зоопарк. Я дуже люблю ВСІХ тварин, але в цій поїздці я зустріла одну тварину, з якою встановила особливий зв'язок", - почала Хейден.


"Мені проводили екскурсію зоопарком, як раптом серед мавп я побачила її - масивну, пухнасту, чорну істоту, поряд з якою навіть брати Клички виглядають маленькими! Я побачила горилу Тоні!" - згадала актриса.

Тоні вразив дюймовочку Хейден своїми розмірами. Він був більше за братів-Кличків

"Його пальці були такими ж великими, як банки з содовою; кожен з його біцепсів - розміром з мою голову, і коли він піднявся в клітці - я була впевнена, що це Кінг-Конг. Він був захоплюючим, але варто сказати, що його очевидна нелюдська сила була жахливою! Я стояла і дивилася на істоту, що володіє силою 1000 чоловіків, нас розділяла всього лише тонка клітка. Раптом сталося неймовірне - він підійшов, сів переді мною і подивився мені в очі", - розповіла дівчина.

Тоні подивився в очі Хейден - з цього і почалася їхня дружба

Тоді, за словами Пенетьєрі, вона побачила, наскільки Тоні цікавий і розумний.

"Він підняв один зі своїх масивних пальців, просунув його через клітку і обережно, ніби я зроблена зі скла, торкнувся моєї щоки, потім носа і потім моїх губ. Потім він забрав свій палець назад і понюхав! Під час мого першого візиту, він робив так кілька разів, поки я годувала його улюбленими фруктами: бананами і вишнями", - поділилася Хейден.

Пенетьєрі любить всіх тварин

Коли актриса прийшла до свого нового друга вдруге, він подарував їй солому і палиці. Якоїсь миті Хейден зрозуміла, що клітка замала для Тоні, і вирішила побудувати йому більшу домівку.

"Я зробила це не тільки для Тоні - надзвичайно розумної тварини, яка останні 16 років змушене було дивитися на небо через просвіти між решітками, але я зробила це також для киян, які витрачають свої важко зароблені гроші, щоб повести свою сім'ю в зоопарк для нових вражень", - підкреслила актриса.

Вона також зауважила, що зверталася до тварин щоразу, коли їй було важко у житті.

Тварини допомагають Хейден пережити важкі періоди життя

"Вони завжди дарували мені радість і були немов промінчики сонця на темному небі. Я сподіваюся, що Тоні і його новий будинок зможуть подарувати радість людям, які приходять до нього…" - написала майбутня невістка київського мера.

Нагадаємо, ще у 2011-му році Пенетьєрі разом з Кличком допомагали врятувати дельфінів так китів.

Фото з Twitter Хейден

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів