Байрак знімає Вєрніка та Жигунова у квартирі Ющенка

Середа, 26 листопада 2014, 14:44

Виявляється, поки в одній частині країни триває війна, епатажна "ікона стилю" Оксана Байрак у столиці знімає чергову мелодраму.

Причому у головних ролях ще одного "кіношедевру" - росіяни Ігор Вєрнік та Сергій Жигунов.

А перший день зйомок відбувався у квартирі, яку екс-президент Віктор Ющенко вказував у своїй декларації.

Крім того, як зазначає видання "Комсомольська правда в Україні", ці апартаменти Ющенко здавав в оренду за тисячу доларів на добу.

Байрак знімає росіянина Жигунова у квартирі Ющенка 

Площа двоповерхової квартир - 350 квадратних метрів. На верхньому поверсі є міні-спортзал, всюди вінтажні різьблені меблі, а з вікон відкривається шикарний вид на три церкви: Святу Софію, Михайлівську і Андріївську.

У новій картині Байрак погодилися зіграти Жигунов та Вєрнік. Перший відмовився від спілкування з журналістами. Тож Вєрніку довелося відповідати за двох.

"Ну як я міг не приїхати, коли мене сюди моя улюблена жінка покликала", - сказав Ігор, маючи на увазі Байрак.

Вєрнік залюбки їздить заробляти гроші в Україні 

Актор також зауважив, що його друзі здивовані його згодою працювати в Україні.

"Але я їм відповідаю, що немає нічого дивного в тому, що я тут. Дуже люблю Київ, у мене є багато друзів. Зустрінуся з ними днями, але імен називати не буду - вони вам нічого не скажуть, вони поза шоу-бізнесом", - зізнався Вєрнік.

"В атмосфері міста не змінилося нічого за моїми відчуттями! Незалежно від політичного тла, мистецтво говорить з людьми своєю особливою мовою, яка покликана об'єднувати людей. Наші народи і країни до такої міри вросли одне в одного, що роз'єднати їх неможливо! Ось, наприклад, мій тато народився в Одесі, жив у Харкові, потім у Москву переїхав, де мою маму зустрів. Для мене Україна - не просто країна якась, а частина мого життя і культури", - наголосив актор.

Війна-війною, а Байрак продовжує знімати "мило" 

А Байрак, яка колись називала Майдан клоакою, звернулася до влади.

"Відразу ж хочу до нашої влади звернутися. У нас не час інквізиції! Територія мистецтва - єдина, в ній немає кордонів. І найбільша дурість - забороняти комусь в'їжджати на територію іншої держави", - заявила режисера.

"Люди, які знімаються в кіно, є улюбленцями мільйонів! Ми можемо як завгодно дивитися на політичну ситуацію. Ми можемо бути "за" проливання крові або "проти" проливання крові. Говорю зараз блюзнірські речі. Але, виявляється, є люди, які провокують проливання крові. І я зараз говорю не про тих, кого зараз наша країна звинувачує", - зауважила вона.

"Ми повинні самі собі сказати, що винні в тому, що ллється кров наших співгромадян! Те, що відбувається в моїй країні, для мене самої дуже страшно", - резюмувала Байрак.

Режисерка стала на захист російських артистів 

Фото "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів