Джамала воліє зустріти Новий рік на сцені та мріє про відпустку

6 грудня 2014, 10:31

Співачка Джамала каже, що спокійно ставиться до новорічних свят і нічого особливого не планує. Наступний рік вона хотіла б зустріти на сцені.

Крім того, артистка мріє про відпустку у теплих краях, бо останній рік видався дуже насиченим.

Про плани на свята Джамала розповіла ТаблоIDу.

"У новорічну ніч, скоріше за все, я працюватиму. Я ніколи не робила з цього особливого свята. Новий рік собі і новий рік. Я не те щоб байдужа до нього. Я люблю веселитися, люблю дарувати подарунки, але немає якоїсь традиції, шоб стіл, олів’є… Набагато приємніше виступати, зустріти на сцені", - поділилася співачка.


Джамала не має ніяких новорічних традицій та не проти попрацювати у ніч на перше січня

12-го грудня Джамала дасть великий сольний концерт у столиці, на який має приїхати з Криму її мама.

"Мама має приїхати на концерт і може залишитися до Нового року. Тоді будемо щось вигадувати. А от з татом важче, тому що в нас великий будинок, подвір’я, город. І не можна все це залишити", - зауважила виконавиця.

Зате цього року Джамали буде багато на телеекранах. Раніше вона вже казала, що знялася у мюзиклі, де зіграла гусінь.

"На цей Новий рік я буду всюди. Якось так вийшло. Буду на кількох каналах співати, брати участь у мюзиклі, в якому я зіграла гусінь і метелика. Оце якраз епатажна роль. А то мене завжди називають епатажною, так оця гусінь як раз епатажна. Так якось вийшло, що усі засумували за розвагами. Адже минулого року якось було мало концертів, було важко… І цього року всі вирішили знімати. І дуже багато українських музикантів", - розповіла Джамала.

Джамала тішиться з того, що стає все більше якісної музики

Нещодавно співачка виклала новий альбом у мережу у вільний доступ. Але особливого впливу революції у цих піснях ще не відчутно, бо вони писалися протягом двох років.

"Дало відбиток, але скоріше наступна частина альбому буде більше просякнута цим настроєм. А через те, що багато російських виконавців проявили себе якось некоректно стосовно України, і їх заборонили, вивільнився простір для українських музикантів", - зазначила співачка.

Нещодавно Джамала представила пісню разом з Хливнюком і Шуровим

Зараз Джамала мріє про відпустку, але куди і коли поїде – ще не вирішила.

"Я так хочу море, сонце... Я, напевно, людина, залежна від тепла. Я дуже некомфортно почуваюся взимку і постійно чекаю, коли вона закінчиться. Тому я, мабуть, все-таки виділю собі два тижні, тому що рік був дуже складним", - сказала артистка.

"Починаючи з того, що я неочікувано для себе отримала премію "Red Apple Awards", потім альбоми, виходи фільму ("Поводир"), все це було насичене інтерв’ю, програмами, зйомками. І тому, коли я відчуваю, що починаю… я не можу сказати не любити свою роботу, але я починаю складніше, скажімо, погоджуватися на той чи інший ефір, через фізичну слабкість. І тоді треба терміново кудись їхати. Але куди саме – поки не знаю", - зізналася Джамала.

ТаблоID

Фото ТаблоID та з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів