Седокова розповіла про витрати на дочок та квартиру у Лос-Анджелесі

15 грудня 2014, 11:25

Співачка Ганна Седокова невтомно повторює, що сама заробляє на утримання двох дочок та оренду житла у Лос-Анджелесі.

І хоча іноді Аня заздрить дівчатам, які мають заможних чоловіків, вона пишається тим, що обрала кохання та незалежність замість грошей.

Про те, скільки витрачає на дочок в Америці та про стосунки з коханим-танцівником Седовока розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

Як відомо, обидві доньки Седокової живуть і навчаються у Лос-Анджелесі. На запитання про те, яким чином з нинішнім курсом долара та економічною ситуацією вдається сплачувати усі рахунки, Ганна відповіла, що навчилася заощаджувати.

"Життя навчило мене важливих речей - для щастя багато не треба. Тому ми з великого будинку, який я орендувала і платила за нього величезні гроші, не знаю, чи говорила тобі про це чи ні, переїхала в квартиру, яку винаймаю зараз. Плачу ренту стільки, скільки в Києві може коштувати квартира. Я абсолютна щаслива та щасливіша, ніж, була б, як розумію, якщо жила в якомусь особняку. Це просто мій життєвий вибір", - зізналася Аня.

 Зараз Седокова з дочками живе у квартирі, яка не така розкішна, як могла б бути, але співачка у ній щаслива

Також артистка ще раз наголосила, що сама заробляє, накопичує гроші та забезпечує дітей. І про американські ціни на життя Аня теж розповіла.

"В принципі, гарну квартиру можна зняти за 3,5 тисячі доларів. Але це гарна - з басейном, в гарному районі. Можна дешевше. Школа коштує тисячу доларів, садочок для молодшої доньки стільки ж. А ще додаткові заняття обов'язково, гімнастика. Я не намагалася складати, я досі дуже поганий математик", - поділилася співачка.

 Ганна витрачає кілька тисяч доларів лише на заняття доньок

На запитання про те, чи не шкодує вона, що не зустрічається з якимсь олігархом, адже могла б мати діаманти, чартерні літаки тощо, Седокова зауважила:

"Є два шляхи у жінки: бути з чоловіком, який тобі дає гроші, але залишає тебе на якомусь етапі розвитку, або бути з чоловіком, який, може, не має змоги тобі багато дати фінансово, але з ним ти стаєш сильніше, мудріше, твій бізнес розвивається".

"Можливо, іноді в тебе опускаються руки, ти дивишся на фото якоїсь гламурної дівчини в літаку і кажеш "Чорт!" Або дивишся програму по телевізору і дівчина каже: "Мій коханий подарував автівку" І я думаю: "Чорт!" Я ж така популярна, відома… Чому я працюю, як коняка? А потім обертаюся і розумію, що я сплю, з ким хочу, кохаю, кого хочу, обіймаю, кого хочу і розумію, що абсолютно незалежна в своїх рішеннях. І для мене це дорожче, ніж спати з тим, кого не хочу і обіймати, кого не хочу", - підкреслила Аня.

 Аня спить, з ким хоче, і від того дуже тішиться

Як відомо, Седокова зустрічається з танцівником Сергієм зі своєї команди. З весіллям парочка поки не поспішає.

"Я так обпеклася в своєму житті, що розумію, що не в весіллі щастя. Ми досі будуємо свої стосунки, адже це непросто. Ми дійсно, як Сергій каже, "з різних світів", і кожен з нас це розуміє. Але головне, що ми хочемо бути разом і це нас об'єднує", - заявила Ганна.

Однак у стосунках Седокової не все так просто, адже, судячи зі всього, вона заробляє більше, ніж її хлопець. Крім того, вони часто розлучаються, бо Сергій не літає з Анею до США.

"Напевно, людині потрібно пройти деякі випробування в житті, нашим стосункам також. Розлукою, фінансовими питаннями. Сергій взагалі не публічна людина і коли ти зараз береш у мене інтерв'ю і кажеш "танцівник"... Ти не уявляєш… Я уявляю, що зараз у нього в голові, йому важко прийняти мене, яка я є, і бути танцівником Ані Седокової, йому також важко. Але я намагаюся згладжувати кути", - зізналася Седокова Осадчій.

 Схоже, Сергій комплексує через те, що його називають танцівником Седокової

Нагадаємо, спочатку казали, що Седокова розбила родину Сергія Гуманюка з моделлю Танею Рубан. Однак сама Ганна заперечила цю інформацію.

Фото з Instagram Седокової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів