Новоспечена матуся Пенетьєрі готує подарунки знедоленим дітям

16 грудня 2014, 13:26

Схоже, з появою первістка наречена Володимира Кличка, голлівудська актриса Хейден Пенетьєрі вирішила перенести свою увагу з тварин на дітей.

У рамках благодійної ініціативи Хейден готує подарунки дітям, які перебувають у психіатричних лікарнях, колоніях, центрах соціальної реабілітації, будинках-інтернатах для дітей сиріт з інвалідністю, а також дітям переселенців зі сходу України.

Про це йдеться на фан-сайті братів Кличків.

"Різдво завжди було моїм улюбленим святом. Цього року - воно дуже сильно відрізняється, тому що я отримала найчудовіший подарунок на світі - красуню доньку. Думки про те, що я стану мамою навели мене на роздуми про дітей, яким не знайоме тепло і любов батьків. І я стала думати про те, щоб створити їм новорічний настрій, зробити новорічний сюрприз", - поділилася актриса.


Хейден взялася робити свято дітям до Різдва та Ноовго року

Разом з командою фонду Кличка Хейден обрала кілька сотень дітей у найскладніших життєвих ситуаціях, щоб вони замовили собі подарунки.

Володимир Кличко, звісно ж, підтримав ідею своєї супутниці.

"Я захоплююся Хейден і її добрим серцем. Вона завжди вміє і знає, як підтримати тих, хто цього найбільше потребує", - сказав боксер.

Раніше Пенетьєрі переймалася проблемами тварин

Нагадаємо, не так давно Хейден вразила горила у київському зоопарку, тож актриса збудувала для тварини хату.

Як відомо, 9-го грудня Пенетьєрі та Кличко стали батьками дівчинки, яку назвали Кая Євдокія.

Фото з Twitter Хейден Пенетьєрі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів