Дімопулос розповіла, кому лишить у спадок свої антикварні прикраси

18 грудня 2014, 11:55

Співачка Санта Дімопулос, яка погладшала на 10 кіло заради участі у проекті, розповіла про свою любов до прикрас, зокрема антикварних.

Артистка також заявила, що коли в неї народиться дочка, вона отримає усі цяцьки зіркової матуся у спадок, пише "Viva!".

"У мене багато прикрас. Це все яскраві, ефектні речі, які мені дуже подобаються і які дуже прикрашають вбрання: намиста, сережки, каблучки, браслети, обручі з квітами", - зазначила співачка.

Санта полюбляє прикрашати себе всілякими брязкальцями

Любов та ставлення до прикрас Санта пов’язала з тим, що вона наполовину сирійка.


"Я вірю, що камені, особливо, якщо вони старовинні, здатні накопичувати й передавати енергію від колишніх власників. Це містична історія", - поділилася артистка.

У колекції Санта також є унікальні фамільні прикраси.

Санта має 10 заявих кіло та фамільні прикраси

"Є в моїй колекції і кілька антикварних прикрас, які мені залишила улюблена бабуся, на жаль, зараз покійна. Від неї мені дісталися старовинні годинники і сережки - те, що вціліло від колись великого статку. Бабуся була з дуже багатої родини, але під час голодомору довелося все розпродати. Золото і діаманти були обмінені на хліб, і тільки завдяки цьому сім'ю вдалося врятувати. Уявляєте, що для мене значать ці сережки та годинник!" - розповіла Дімопулос.

Також Санта має сережки, яким понад 150 років, придбані на аукціоні.

"Я дуже хотіла мати цю вишукану ювелірну прикрасу, і мені зробили такий подарунок. Не можу сказати, щоб я часто одягала ці сережки, але в моїй колекції вони посідають особливе місце. Саме такі прикраси передають у спадок. Коли в мене народиться дочка, вона успадкує мої прикраси", - зауважила Дімопулос.

Цікаво, хто подарував Санті антикварні сережки... Мабуть, Вова Самсоненко

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів