Дочкам Камалії Миколай приніс крутий візок, а доньці Лободи - електрогітару

19 грудня 2014, 11:59

День Святого Миколая – зайвий привід порадувати своїх дітей подарунками. Але якщо більшість батьків, мабуть, все ж таки дарують солодощі та приємні дрібниці, зірки балують своїх чад вишуканими і недешевими речами.

Так, співачка Камалія з чоловіком-мільйонером Захуром збиралися подарувати своїм дівчаткам рожевий візочок за шалені гроші. А співачка Світлана Лобода казала, що купить дочці електрогітару.

Про подарунки на Миколая зірки розповіли "Комсомольській правді в Україні".

Камалія заздалегідь пригледіла своїм двійнятам черговий крутий візок.


"Мої донечки ще занадто маленькі, щоб класти їм під подушки подарунки. Але ми з Захуром пригледіли в Англії коляску кольору рожевого зефіру "Silver Cross" (коштує від 20 тисяч гривень). Це, до речі, найвідоміша фірма дитячих візочків у світі. Ось її і купимо донечкам на Миколая", - поділилася співачка напередодні свята.

Один раритетний візок дочки Камалії і Захура вже мають

Світлана Лобода серйозно підійшла до подарунку доньці.

"Я намагаюся робити Євочці маленькі подарунки щодня: за вивчений вірш або просто хорошу поведінку. Зараз вона дуже захоплена музикою - вчиться грати на різних музичних інструментах. Саме в День святого Миколая я планую купити їй, як і собі, нову гітару", - заявила Свєта.

"Моїй доньці подобається давати музичні вистави в колі нашої родини, тому я вирішила, що цього року подарую їй електронну гітару для концертів, які вона буде влаштовувати нам вдома, а собі в це прекрасне свято підготую новенький "Gibson", - розповіла Лобода.

Лобода вирішила порадувати себе і доньку музичними інструментами

Співачка Оля Полякова, як завжди, віджартувалася.

"Розкрию універсальний рецепт для мам: найкраще класти під подушку дітям татів гаманець. Але я в цьому році вирішила перевершити саму себе і побути святим Миколаєм для всіх. Так як у мене в інкубаторі нещодавно вилупилися перепела і треба їх кудись прилаштувати. Розкладу такі подаруночки під подушки дітям і дорослим, нехай зрадіють, - адже ніщо так не радує дорослих, як чужий перепел, виявлений вранці у власному ліжку", - зазначила Полякова.

Полякова розводить перепелів, тож вирішила їх роздарувати

Молодша дочка актриси Ольги Сумської Ганна написала Миколаю листа та замовила купу подарунків.

"Цього разу в списку бажань я побачила замовлення на новий iPhone (я б і сама від такого не відмовилася!), набір ляльок з популярних нових мультиків... А ще є прохання про маленьку собачку породи карликовий шпіц. Будемо з чоловіком по частинах здійснювати Аніни бажання - те, що не поміститься під подушку, принесе Анюті під ялинку Дід Мороз", - розказала Сумська.

В дочки Сумської і Борисюка бажання непрості і недешеві

Шоумен Потап дітей особливо не балує.

"На День святого Миколая прийнято дарувати солодощі. Але я не вважаю, що кілограми цукерок корисні, тому покладу під подушки сина і дочки тільки трохи найсмачніших цукерок, наслідуючи традиції. І подарую дітям свято: сходжу з сином Андрійком і донькою Наталкою в аквапарк або в розважальний комплекс", - поділився планами артист.

Потап влаштує сину і доньці розваги

Телеведуча Ольга Фреймут вирішила випробувати вуха сусідів та подарувала доньці цілу барабанну установку.

"До нас прийшов Миколай... Поколіннями приходить - ніколи не переносить зустріч, не шукає виправдань, не забуває... Цю радість ранку 19 грудня переживали ще мої пра-пра-батьки. Тепер вона, ця емоція, Златина... Вітаю нас з цим дитинячим святом", - написала Ольга в Instagram.

Доньці Фреймут Златі пощастило стати володаркою барабанів

Фото з Instagram Камалії, Лободи, Полякової, Потапа, Фреймут, з Facebook Сумської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів