На весіллі дочки Тимошенко був Власенко та ще близько 200 осіб

28 грудня 2014, 10:33

27-го грудня в НСК "Олімпійський" таки відбулося друге весілля дочки Юлії Тимошенко Євгенії та одесита Артура Чечоткіна.

Урочистість влаштували в одному з готелів комплексу, куди журналістів, звісно ж, не пустили.

Однак світлини, на яких видно, як прибувають гості, у мережі все-таки з’явилися.

Як пише "Комсомольська правда в Україні", на весілля Жужі гості приїздили переважно на "Toyota Land Cruiser", "Porsche Cayenne" і "Mercedes".


Одним з перших прибув соратник Юлії Тимошенко - адвокат Сергій Власенко.

Яке ж весілля Тимошенко без Власенка. Він, до речі, після операції на серці

Жінки в розкішних вечірніх сукнях і шубах, чоловіки в костюмах привезли величезну кількість подарунків. Відомо, що на весілля запросили близько 200 осіб.

Як пише видання, близько 19.00 до будівлі під'їхав броньований "Mercedes" Юлії Тимошенко, але екс-прем'єра в ньому не було. З машини вийшли лише охоронці.

Подарунки несли у коробках, пакунках та навіть у чомусь на кшталт труни

Потім під'їхала "Audi", прикрашена квітами, а за нею кілька "Мерседесів". Кортеж одразу заїхав до підземного паркінгу, пишуть "Вести". Тому сфотографувати наречених нікому не вдалося.

Як зауважує видання, було багато кортежів з дніпропетровськими номерами, звідки родом родина Тимошенко, а також з одеською серією.

До Жужі приїхало багато гостей з Дніпра та Одеси

Серед гостей також помітили тітку Леді Ю - Антоніну Ульяхіну, депутата Олександра Абдулова та екс-депутата Олександра Шевченка з дружиною.

Як стало відомо ТаблоID з власних джерел, гостей розважала співачка Тіна Кароль. Більше зірок на весіллі начебто не було.

Наразі це всі фото з весілля Тимошенко і Чечоткіна

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Вести"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів