Кужель розповіла про онука-бандерівця та весілля Тимошенко

3 лютого 2015, 11:34

Соратниця Юлії Тимошенко, депутатка Олександра Кужель нещодавно стала бабусею вчетверте. У соцмережі вона написала, що в неї народився онук-бандерівець.

Крім того, саме Кужель першою розповіла про весілля доньки Тимошенко з Артуром Чечоткіним.

У програмі "Світське життя" депутатка розповіла деякі подробиці з весілля Жужі та про те, чому називає новонародженого онука бандерівцем.

"У мене вчора народився онук! Стовідсотковий бандерівець - зачатий у Львові, а на світ з'явився в День Соборності України. Український козак!!!" - написала у Facebook пані Кужель.


Так Кужель повідомила про народження четвертого онука

"Тому що нас з вами називають бандерівцями. Я народилася в Донецькій області, приїжджаю у Донецьк, а мені пишуть: "Кужель – бандерівка". Тобто, це як ознака єдності нації – за єдину Україну. Не прив'язуючись до розуміння, хто там є Бандера, а з точки зору, що ми є українцями", - пояснила Кужель в інтерв’ю Осадчій.

До речі, малюк народився у старшого сина Кужель. Щаслива бабуся вже бачила онука.

"І навіть цьомала", - похвалилася вона.

Кужель зраділа появі онука-бандерівця

Напередодні Нового року Євгенія Тимошенко вдруге вийшла заміж. Про її весілля загалу стало відомо саме з подачі Кужель. От і зараз депутатка розповіла деякі деталі з події, яку приховували, як могли.

"Ця пара - вони разом пробули чотири роки, пройшли найтяжчі випробування разом. Весілля було, проте я б його не назвала пишним. Повірте, я була на багатьох весіллях. Було небагато гостей, лише найближчі, були тільки українські виконавці і дуже мало", - зауважила Кужель.

За словами Кужель, весілля Жужі було не таким вже й пишним. Але поняття пишності у кожного своє...

"Але настрій.... Я такого ще не бачила на весіллях. Коли ти бачиш, що стоїть пара і рукою руку коханого шукає, це відчуття не можна купити або запланувати. Я думала, годинку-дві побуду і піду, та де там! Ми всі співали, грали в ігри, я такого не пам’ятаю! Тобто, відчуття цієї любові - це найбільше, про що я буду згадувати все життя після цього весілля", - розповіла пані Олександра.

Послухати Кужель, так між Жужею та Артуром таке неземне кохання, що не можна було почекати з весіллям до закінчення війни

Ще раніше Кужель казала, що даруватиме гроші, які потім мають піти на допомогу АТО. Проте, як свідчать деякі фото, гості принесли чимало подарунків окрім грошей.

Фото з Facebook Кужель, "Комсомольської правди в Україні" та "Гламурчіка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів