Друга "Віце-міс Всесвіт" приховує коханого та тішиться зі свого результату

5 лютого 2015, 17:55

Діана Гаркуша, яка на конкурсі "Міс Всесвіт-2014" виборола місце другої віце-міс, вважає себе звичайною студенткою юридичного факультету. Своїм результатом дівчина задоволена, особливо тепер, коли отримує багато листів у мережі зі словами підтримки.

А от про особисте зі "Світським життям" Діана говорити не стала.

Як відомо, 25-го січня у США відбувся конкурс "Міс Всесвіт-2015", у якому українка показала високий результат, хоч і не перемогла.

"Найголовніше перемогти не в конкурсі, а у житті. Звичайно, я задоволена своїм результатом, адже я зробила все, що змогла, і навіть більше. Мене радує те, що мене підтримують наші люди, пишуть мені у соцмережах діти, дорослі, навіть наші солдати. І це мене надихало вийти та довести, що ми найкращі. І це головна нагорода", - заявила дівчина.


"Я звичайна студентка. Це в Америці я була друга "Віце-Міс Всесвіт", а в прокуратурі буду звичайною студенткою Національної Юридичної академії ім.Ярослава Мудрого", - сказала Діана

Також Діана прокоментувала свій костюм "Нареченої війни".

"Він показує світу реальність нашого життя зараз, те, що зараз відбувається у нас в Україні. Якщо б я вийшла в якомусь святковому вбранні, мене б просто не зрозумів народ", - сказала Гаркуша.

У цій сукні дівчина представляла на конкурсі в Америці національний костюм

Діана зізналася, що під час підготовки до конкурсу відчувала підвищену увагу з боку учасниць та організаторів.

"Організатори та дівчата підходили, питали, співчували, допомагали. Ми відзняли багато відео на підтримку українського народу, України, української армії. Вони одягали футболки з написом: "Мир - це завжди красиво", - розповіла віце-міс.

В Америці нашу конкурсантку підтримували усі навколо

Своє особисте життя Діана тримає під сімома замками.

"Я зараз не заміжня, і навіть коли буду мати чоловіка та дітей, то не схочу це обговорювати", - відрізала дівчина.

Однак Катерина Осадча заявила, що точно знає про наявність хлопця у Діани.

Навіть Осадча не змогла розкрутити Діану на розмову про бойфренда

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів