Перша леді розказала про себе з лопатою та подарунок від дітей

9 лютого 2015, 15:31

Дружина президента Марина Порошенко ретельно підтримує імідж зразкової першої леді та берегині домашнього затишку. Вона не цурається не лише бюджетних суконь вітчизняного виробника, але й хатньої роботи.

Так, наприклад, коли столицю занесло снігом, пані Марина разом з помічниками лопатою розчищала сходинки біля свого будинку.

Про це та про подарунки на день народження перша леді розповіла у програмі "Світське життя".

Крім того, що минулого тижня, як і всі кияни, Марина Порошенко простояла багато часу у заторах через снігові заноси, вона ще й допомагала розчистити від снігу власний маєток.


"Ми всі разом вийшли, взяли лопати. До речі, я теж трохи прибирала сходинки перед будинком. Ми дійсно маємо помічників і ми всі сьогодні дуже гарно попрацювали. Але на свіжому повітрі трохи порухатись дуже приємно іноді", - розповіла президентська дружина кілька днів тому.

Марина Порошенко каже, що не цурається фізичної праці

Як відомо, тиждень тому першій леді виповнилося 53 роки. Порошенко привітав дружину у соцмережі.

"Привітання в соцмережах мене дуже зворушило. Коли багато живеш на світі, з часом матеріальні речі відходять на другий план, а стосунки, цей душевний поштовх - це те, що цінується завжди. І те, що треба зберігати", - зазначила пані Марина.

Привітання чоловіка у соцмережі зворушило першу леді

Що ж до дітей, то їм перша леді замовила подарунок заздалегідь.

"Я замовила їм подарунок: попросила, щоб вони обов'язково гарно вивчили домашнє завдання і гарно склали короткі іспити, як раз напередодні мого Дня народження. І вони їх гарно поздавали, мені це було дуже приємно", - поділилася перша леді.

Діти президента, як відомо, навчаються у закритій британській школі. Мати до них не їздить.

"Я б дуже хотіла, але немає часу... Всі повинні працювати, а для дітей праця - це їхнє навчання, вони повинні працювати, повинні навчатись", - розповіла перша леді.

Порошенки не відвідують своїх дітей у британській школі

Також пані Марина зізналася, що була дуже вражена Ангелою Меркель.

"Нещодавно я познайомилася з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і вона на мене справила дуже велике враження. Але я хочу зазначити, що так як Польща є нашим найближчим партнером, дуже теплі стосунки у нас склалися з дружиною президента Ганною Коморовською", - зауважила дружина Порошенка.

Фото "Світського життя" та з Facebook Порошенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів