Жарти з "Оскару": користувачі глузують з Lady Gaga, Траволти і "Левіафана"

23 лютого 2015, 15:38

Цьогорічна церемонія премії "Оскар" вже встигла обрости численними фотожабами та мемами.

Найбільше у мережі кепкують з вбрання співачки Lady Gaga, з ніжностей актора Джона Траволти та з міміки номінанта на премію Бенедикта Камбербетча.

Lady Gaga цього року перевершила саму себе. Крім того, що вона виконала композицію з мюзикла "Звуки музики", вона ще й вбралася у дивні червоні рукавиці, які і привабили увагу жартівників.

Пісня "Everything Is Awesome" у першій частині церемонії підбадьорила зал і стала причиною численних жартів. Коментатори особливо оцінили "Оскари" з конструктора Lego, що дісталися деяким акторам у залі. Ці псевдо-статуетки відсилають до жарту режисера "The Lego Movie", який нібито самостійно зібрав собі приз кіноакадемії з деталей конструктора.


Жарт про "Оскар", який досі не отримав Леонардо ДіКапріо - вже класика

Також предметом глузування у мережі стала фотографія, на якій Джон Траволта нахиляється до Скарлетт Йоханссон, щоб поцілувати її на червоній доріжці. Причиною жартів став ентузіазм Траволти і його контраст з незворушним виразом обличчя актриси.

А після того, як актор повторив свій жест на сцені зі співачкою Ідіною Мензел, потік жартів у мережі збільшився вдвічі.

Бенедикт Камбербетч, номінований на "Оскар" за роль у "Грі в імітацію", статуетку не виграв, але привернув увагу користувачів можливостями своєї міміки.

Також у мережі не забули пожартувати з програшу російського "Левіафана".

Нагадаємо, нагороду у номінації "Найкращий фільм року" отримала стрічка "Бьордмен".

Усі меми з Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів