Де дівся Путін: соцмережі накрило хвилею чорного гумору

13 березня 2015, 12:09

Російський президент Володимир Путін уже сім днів не з'являється на публіці. Попри запевняння його речника, що керманич здоровий та "ламає руки", Інтернет аж вирує обговореннями та здогадками.

Конспірологи подейкують про держпереворот у Кремлі, а жартівники малюють фотожаби, створюють відеоролики та вигадують анекдоти про те, де ж дівся Путін.

У мережі пішла хвиля чорного гумору щодо зникнення Путіна

"Ходять чутки, що в Кремлі вже гримують Безрукова…", - кепкують у соцмережах.

"Чутки про Путіна – це маркетинговий хід заводу шампанських вин", - припускають доброзичливці.


Багатьох інтернет-користувачів цікавить, коли ж на всіх російських каналах нарешті покажуть "Лебедине озеро", як це заведено було за радянських часів.

Спростовуючи чутки про хворобу Путіна, його речник Пєсков жартома заявив, що президент ламає руки одним рукостисканням

Дуже доречним став відеофрагмент бесіди Володимира Путіна з підприємцями, де він, як завжди, обираючи напрочуд яскраві та вишукані метафори, каже про бігуна, який "здох". Із цього дотепники зробили ролик-відповідь на питання: "Де Путін?".

А ще про Путіна склали чергову пісню.

Поки робився цей матеріал, Кремль повідомив, що Путін начебто з'явився і саме 13-го березня провів зустріч з головою Верховного суду Росії.

Це фото з'явилося на сайті Кремля саме 13-го березня. Але невідомо, коли насправді воно зроблене. Крім того, Кремль анонсував появу президента у Петербурзі 16-го березня

Фотожаби з соцмереж та фото з сайту Кремля

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів