Січкар згадала, як Янукович-молодший допоміг їй з одним проектом

17 березня 2015, 11:24

Ресторатор Маргарита Січкар, яка колись давно пила з Путіним, розповіла, яким чином ім’я Віктора Януковича-молодшого допомогло їй реалізувати один проект.

Крім того, у невеличкому інтерв’ю "Світському життя" Рита зізналася, що навіть у найгірших політиках або чиновниках знаходить хороше.

У 2012-му році Січкар почала будівництво центру іппотерапії для дітей. Як виявилося, тоді їй допоміг Віктор Янукович-молодший. Але, запевняє Маргарита, допомога була не матеріальна.

"Це були не гроші родини Януковича, це сто відсотків! Ця людина просто мені допомогла, він сказав, щоб мені не заважали, зробив таку собі "парасольку" у вигляді листа, в якому було написано: "чудовий проект, підтримує депутат Віктор Янукович". Щоб я без перепон отримала землю, адже ми з цим мали велику проблему. В принципі, за це йому велика дяка", - поділилася Січкар.


Свого часу Січкар не гребувала допомогою різних політиків та чиновників

"Але інвестором він не був, це гроші від благодійних аукціонів. А на приманку у вигляді Януковича-молодшого я запрошувала людей, які також хотіли прийти туди, щоб з ним познайомитися. Звичайно, було прикро, коли я побачила, якими валізами з Межигір'я вивозили гроші. Я розуміла, що в одній валізі, як мінімум, 10 моїх центрів", - зізналася Рита.

До речі, у 2012-му влітку Січкар була в Італії разом з сином Януковича.

Рита запевняє, що грошима Янукович-молодший не допомагав

На запитання, чи шкодувала вона про співпрацю з Януковичем-молодшим, коли побачили, скільки вивозили з Межигір'я, Маргарита відповіла несподівано:

"Я не бачу поганого навіть у найгірших людях, я не бачу в людях лайна. Завжди в будь-якому чиновнику я намагалася знаходити нормальну людину… Ти ж знаєш, скільки проектів я реалізувала. Тоді це була Кільчицька, при Черновецькому. Ну то й що? Я це зробила не завдяки їм, а тому, що я це вірила".

"Я не бачу лайна в людях", - запевняє Січкар. Дуже вигідна позиція, звісно...

Що ж до стосунків з екс-чоловіком Владом Ващуком, то з ним Січкар вже все поділила і залишилася у дружніх стосунках.

"Тепер я можу з цього приводу давати майстер-класи. Жінка повинна бути мудріша і вона завжди повинна думати про інтереси спільних дітей. Якщо для спокою дітей потрібно подарувати нерухомість чоловіку – велкам", - сказала рестораторка.

Нагадаємо, про розподіл майна Ващука та Січкар було відомо ще влітку 2012-го.

Фото з Facebook Січкар

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів