Руслана з дітьми побажала Росії миру та світла. ФОТО

17 червня 2015, 14:28

Співачка Руслана поєднала свою громадську діяльність з творчістю. 16-го червня вона разом з двома дитячими колективами презентувала гімн Карпатам у Буковелі, а потім побажала з дітьми миру та щастя Росії та іншим країнам.

Все це відбулося за мотивами масових ігор, які Руслана провела по всій Україні в рамках "ЄВРО-2012", повідомляє прес-служба.

"На жаль, зі мною не було Кузьми, який був з нами на всіх концертах туру 2012-го року, і не було з нами нашого Василя Кондратюка. Це був перший мій концерт в Україні без Василя. Але нам вдалося добитися не лише максимального драйву, а й максимального світла. І не через те, що були ліхтарики. Просто треба було бачити цей вогонь і оптимізм, який випромінювали очі тисячі дітей", - поділилася Руслана.

Руслана залучила дітей до свого виступу у Карпатах

Зі сцени Руслана звернулася до всіх батьків і попросила їх пробачити всі образи, які вони мають на своїх дітей, а дітей у свою чергу попросила пробачити своїх батьків.


"Всім батькам ми подарували свої поцілунки і сердечка, а також ми зібрали море енергії і символічно передали її всім нашим захисникам на сході України", - розповіла співачка.

Руслана попросила дітей не тримати образ на батьків

Також Руслана запропонувала всім присутнім дітям зробити послання тінейджерам всієї планети.

"Я сказала, що ми хочемо зробити таке своєрідне послання в майбутнє. Звучало воно дуже просто. Це була всього-на-всього одна фраза: "Ми бажаємо Миру, Щастя і Максимум Світла", - сказала артистка.

Після цього вона протягом 5 хвилин перераховувала країни світу, а діти у відповідь говорили: "Ми бажаємо Миру, Щастя і Максимум Світла".

Діти і Руслана побажали миру багатьом країнам світу і Росії також

"Серед країн була і Росія. Не зважаючи на підступність, кривду і агресію, яку Росія завдала Україні, дітям я запропонувала на їх власний розсуд побажати Миру, Щастя і Максимум Світла Росії. Всі діти в один голос гукнули: "Росії Миру, Щастя і Максимум Світла", - розказала Руслана.

Фото прес-служби Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів