Руслана втратила близького друга

20 травня 2015, 16:57

Співачка Руслана може не виступити на концерті пам’яті Андрія Кузьменка через смерть її близького друга Василя Кондратюка, який також був її музичним директором.

Про це артистка повідомила у своєму Facebook 19-го травня.

"Я хочу звернутися, до всіх, хто прийде на завтрашній концерт пам’яті Андрія Кузьменка Скрябіна, до організаторів, до родини, до тих, хто чекатиме мого виступу - поставтеся з розумінням, так багато смертей за такий короткий час нелегко усвідомити і перенести".

Найближчий друг Руслани помер 19-го травня

"Я не знаю, чи зможу завтра співати, хоч це і реквієм, написаний пам’яті ще одного так само близького друга і великого музиканта. І аранжував цей реквіем Василь, який ніколи не помре в наших серцях, як і його музика. Хай буде так. Let it be. Амінь", - написала Руслана.


Перед цим співачка залишила великий пост, у якому розповіла про свою зворушливу і тривалу дружбу з музикантом Василем Кондратюком, якого знала з 1991-го року.

"…У всіх інтерв’ю, коли мене питали про друзів, я завжди говорила, що мій найближчий друг - Василь Кондратюк - людина, з якою ми разом більше 25 років, яка пройшла зі мною разом весь шлях від моменту, коли Руслана нікому не була відома, до моменту, коли я вийшла співати Гімн України перед боєм Кличка 25го квітня (аранжування цієї версії ми робили з Васильком на одному диханні)" - зазначила Руслана.

Співачка попросила зрозуміти її, якщо вона не візьме участі у концерті пам'яті Кузьми

Нагадаємо, концерт пам'яті Кузьми Скрябіна відбудеться у Києві 20-го травня і Палаці спорту.

Фото з Facebook Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів