"Котячі" ніжності в Раді: переписка Бондаря і Кошкіної. ФОТО

1 липня 2015, 11:58

Попри те, що надворі літо, у Верховній Раді досі триває "весняне загострення". Схоже, ще не всі депутати звикли до того, що їхні телефони перебувають під пильною увагою фотокамер, тому й не ховають свою переписку. А вона інколи буває ну досить цікавою.

Цього разу відзначився екс-"регіонал", а нині співголова депутатської групи "Відродження" Віктор Бондар.

Народний обранець на робочому місці обмінювався ніжними повідомленнями з редактором видання "Лівий берег" Сонею Кошкіною, про що свідчить фото опубліковане у Facebook "Депутати. ФотоЛікс".

Переписка Бондаря і Кошкіної з'явилася у мережі

У приватній переписці жінка грайливо пише "Няууу!" і "Ты прекрасен". На що Бондар відповідає: "Обнимаю".


Соня Кошкіна "нявкає" в смс

Пізніше Соня вирішила пояснити свою переписку з Бондарем. У своєму Facebook вона залишила пост з цього приводу.

Рубрика: маразм крепчал. Вы же любите инсайды, правда? Так я вас порадую. Переписывались мы, значит, вчера с Виктор...

Posted by Sonya Koshkina on 1 Июль 2015 г.

До речі, перед перепискою з Кошкіною Бондар так само у Раді обурювався через те, що його жінка поїхала на три дні відпочивати без нього. Фото переписки так само оприлюднене на сторінці у Facebook.

У своїх повідомленнях депутат докоряє своїй співрозмовниці, що вона "поїхала тусити на три дні", в той час коли "у неї все було від нього в надлишку".

Бондар докоряв жінці, що вона поїхала "тусуватися" без нього

Бондар дуже швидко відреагував на публікацію фотографій його листування, зазначивши, що його "не дивує жовта преса, але дивують, коли під впливом окремих неурядових журналістів в особисте життя занурюються начебто адекватні та успішні люди".

"Думаю, що в кожній сім'ї іноді є необхідність з'ясувати особисті стосунки з дружиною... Можу прокоментувати фотографію листування з дружиною -. Мені не дуже сподобалася її поїздка на три дні з подружками у Львів (на джаз-фестиваль, і я зробив відповідне зауваження. А вона у відповідь, по-жіночому емоційно, відреагувала масою смс на мою смс На жаль, окремі журналісти роблять сенсацію на порожньому місці А в цілому і по суті - журналістська етика у фотографа відсутня", - зазначив він.

Історія Мірошника, схоже, нічому не навчила Бондаря

Як відомо, фотографи у Верховній Раді частенько підловлюють депутатів за геть не робочою перепискою. Наприклад, головний "коняр" Олександр Онищенко якось підшукував собі нового жеребця.

А депутату Мірошнику оприлюднена переписка з невідомою жінкою навіть коштувала мандата.

Фото Facebook, dniprograd.org та provokator.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів