Могилевська скинула 8 кіло та почала нове життя

17 липня 2015, 15:23

Щось останнім часом відомі жіночки вдарилися у здоровий спосіб життя - Руслана Писанка, Яна Клочкова, Настя Каменських.

А тепер і Наталія Могилевська вкотре оголосила про початок нового життя, кинула палити та схудла.

Крім того, що не так давно зірка презентувала іронічну пісню про дієту, вона ще й готує концерт-вечірку, присвячену тим, хто худне.

"Обіцяю, що до #Яхудею концерту скину ще 2 кіло, що в цілому складе 10 кіло з моменту запису пісні. З цього приводу ми обов'язково вип'ємо пару келихів огіркового фрешу і чарочку полуничного мусу. Неможливе можливо - це головне, що повинен запам'ятати мій глядач, який прагне схуднути", - заявила Наталя.


Могилевська взялася за себе

"Мій новий девіз - неможливе можливе. Я повністю змінила своє життя, кинула курити, приділила особливу увагу своєму харчуванню, зайнялася спортом. Я повірила в себе. Я щаслива", - запевнила співачка.

Наталя запевняє, що повністю змінила своє життя і від того щаслива

Могилевська також розказала, коли саме вирішила змінювати себе.

"Одного разу я підійшла до дзеркала, подивилася на себе і жахнулася. Я зовсім забула: крім того, що я продюсер, я артистка і жінка. Допомагаючи пробитися на естраду молодим талановитим артистам, я абсолютно перестала приділяти увагу собі і вела пасивний спосіб життя", - зауважила Наталка.

Якось Могилевська подивилася на себе у дзеркало і злякалася

"Моїм першим кроком до нового життя було рішення кинути палити. Я довго до цього йшла і те, що я зважилася позбутися цієї шкідливої ​​звички, вважаю своїм маленьким особистим подвигом. Далі - більше, я повністю поміняла свій особистий режим, переглянула своє ставлення до їжі, звернулася до фахівців з правильного харчування і з подивом виявила, що тільки за перший місяць я скинула 7 кіло", - похвалилася вона.

До речі, два роки тому Наталя вже кидала палити та сідала на дієту

До всього цього артистка додала спорт і заняття йогою.

"І сьогодні я твердо вирішила, що головний мій пріоритет - здоров'я і правильний спосіб життя", - підсумувала Могилевська.

Фото "JetSetter" та з Instagram Могилевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів