Каменських вирішила стати ідеалом та показала підкачаний живіт. ФОТО

1 липня 2015, 15:22

Співачка Настя Каменських нарешті розказала, чому вперше за всі роки кар’єри серйозно взялася за свою фізичну форму. Як виявилося, артистка тепер прагне стати ідеалом.

Але ані особисте життя, ані критика збоку прихильників не стали причинами рішення Насті схуднути.

Про новий спортивний етап у житті Каменських розповіла в інтерв’ю журналу "Ліза" та показала свій вже порівняно рельєфний живіт.

"Якоїсь миті я зрозуміла, що хочу змінити своє життя - в першу чергу артистичну відчайдушність! Під час гастролей фізично неможливо стежити за собою: немає часу ні на дієти, ні на сон. Режим ненормований, за тиждень дует "Потап і Настя" може виступити в чотирьох країнах у різних куточках світу, в перервах записувати пісні і зніматися в шоу", - почала розповідати Настя.


Настя вирішила змінити життя

Цікаво, що змінити ставлення до себе Каменських наштовхнули західні колеги.

"Зараз я захотіла вийти на новий щабель життя. Спостерігаючи за західними зірками, я переконалася - артист повинен бути ідеальним! Не розраховувати на фотошоп або на одяг, що приховує недоліки фігури. Потрібно бути ідеалом, і я доб'юся цього!" - впевнено заявила Настя.

Каменських не хоче розраховувати на фотошоп

Персональний тренер розробив для співачки спеціальну дієту.

"Це дієта, розрахована на тих, хто активно займається спортом. Я вживаю багато білків і мало вуглеводів. Їм п'ять разів на день. Спочатку було дуже важко - я не могла стільки їсти! Але коли я стала тренуватися по два-три рази на день, я зрозуміла, що для цього потрібно багато енергії. Мені комфортно дотримуватися такої системи харчування", - поділилася співачка.

Співачка тепер їсть 5 разів на день і переважно білки

"Мій тренер Андрій каже, що скоро ми вийдемо на такий рівень, що я зможу їсти шоколад і не набирати вагу. Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо, щоб жити!.. Зривів у мене не буває: коли дивлюся на морозиво, розумію - це п'ятихвилинне щастя віддалить мене від мети. А я стільки працюю, що не можу здаватися", - заявила оптимістично налаштована Каменських.

Настя зауважила, що її бажання бути стрункою ніяк не пов’язане з її особистим життям.

"Хоча воно, зізнаюся, стала кращим завдяки моїй роботі над собою", - додала співачка.

Настя прагне вийти на рівень, коли ласуватиме шоколадом і не набиратиме зайве

На запитання, чи не втомилася вона від питань про незаміжній статус, Насті сказала:

"Я звикла до таких запитань - я йду своїм шляхом згідно з наміченим планом і вже не реагую на те, що мене постійно запитують про заміжжя. Хоча я цілком домашня, я хочу створити сімейний затишок, дуже відповідально до цього підходжу, і саме тому поспішати із заміжжям не буду".

Фото з сайту "Liza.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів