Зеленський бігає під Лану Дель Рей та засинає під "Гру престолів"

11 серпня 2015, 13:01

Актор і продюсер Володимир Зеленський прокидається без будильника, бігає близько години та засинає під серіали.

А нещодавно він відпочив з родиною в Італії, про що розповів в інтерв’ю "Дусі", сидячи у сімейних трусах.

"У мене була невелика відпустка… Ми з родиною поїхали до Італії. На півночі Італії такі мальовничі села!" - поділився Володимир.

Але навіть там його впізнавали.


"Наші люди скрізь. Я намагався не ходити на пляж", - зізнався шоумен.

Навіть в італійських селах Зеленського впізнавали

"Ми проїхали до Мілана. Бідні діти - я всюди їжджу з дітьми, - звичайно, мучаться, але я все одно хочу сідати в машину і їхати. Мені цікаво бувати в маленьких містечках, ходити, дивитися", - додав актор.

Під час відпочинку Зеленський не відмовляється від смаколиків та набирає кілька кілограмів.

Якщо чесно, я люблю смачно поїсти. Мені подобаються і піца, і спагеті. Ніякої дієти. Звичайно, я гладшаю на відпочинку кілограмів на п'ять, причому швидко. На перші три кілограми мені треба дня три. А потім я їх скидаю. Правда, більш повільно, ніж набираю, але все одно хочеться поїсти, відпочити і ні про що не думати", - зауважив Володимир.

У відпустці Володимир не відмовляє собі у їжі, тому гладшає на кілька кіло

Спортивну форму Зеленський підтримує бігом. Причому бігати любить під пісні Лани Дель Рей.

"Я дуже рідко встаю по будильнику. Прокидаюся до дзвінка – о 7-8 ранку. Коли я на зйомках, то не бігаю вранці, а коли ходжу на роботу до 10-ї - встигаю. Мені треба виїжджати о дев'ятій, а я ніколи не запізнююсь. Тому о 8-й мені треба вже бігти-бігти, оскільки ще треба встигнути прийняти душ", - розказав Володимир.

"Я біжу за часом. Десь близько години - 40-55 хвилин. Причому мені пробіжки дуже подобаються. Для багатьох людей це нудно, а для мене - ні, і, я засмучений, що вже місяця півтора не можу бігати", - зізнався він.

Зеленський бігає 40-55 хвилин та дуже любить пробіжки

А вечорами Зеленський не має сил на спорт.

"Я приходжу додому, багато їм і ледве доходжу до ліжка. І це проблема. Ми з дружиною хочемо подивитися якісь нові сезони детективів або щось ще, беремо по одному навушника і ... Це найбільша проблема, тому що я встигаю подивитися тільки хвилин десять і засинаю, як під колискову. Так відбувалося навіть на "Грі престолів". Потім, коли виходить, додивляюся серіали в машині", - поділився своїми життєвими реаліями продюсер.

Фото "Дусі"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів