Оселя Пенетьєрі та Кличка: дрова й парубоцький рай над гаражем

15 вересня 2015, 14:09

У мережі показали американську оселю акторки Хейден Пенетьєрі та боксера Володимира Кличка.

У інтер'єрі присутні дрова, головна спальня - зефірно-дівоча, зате Володі виділили окрему кімнату для гри на музичних інструментах.

На початку 2014-го року Пенетьєрі почала вити своє перше власне сімейне гніздечко з Кличком. Будиночок у штаті Теннессі вона спершу бачила "неформальною оселею молодої пари", але саме виявила, що вагітна Каєю Євдокією.

Тоді перед декоратором Бенджаміном Вендівером постало нове завдання: сімейна домівка. Що з того вийшло, показує сайт Domino.


У сімейному гніздечку Пенетьєрі та Кличка є подушки "під тигра" та соняхи

"Неочікувано нам довелося шукати спосіб висловити особистий стиль Хейден і Володимира таким чином, щоби це вийшло цільним й аутентичним, і водночас створити оселю, адаптовану до дитини", - поділився він.

Дрова як декор, чи для каміну теж згодяться?

Головна спальня в домі вийшла радше дівочою. Зате Пенетьєрі дозволила коханому взяти реванш, виділивши йому парубоцьку "музичну кімнату" – щоправда, мансардну та над гаражем.

Парочка спить у "зефірній" спальні

Як пише видання, там Володя може грати на барабанах так гучно, як йому заманеться. Кімната вмебльована вінтажним диваном, а ще такою важливою річчю, як холодильник для пивця.

Власна музична кімната над гаражем - мрія кожного хлопця-підлітка

Як відомо, в Хейден Пенетьєрі також є квартира в Західному Голлівуді, але зараз у ній мешкає акторчина мама, котра судиться з екс-чоловіком за аліменти.

Фото на титулці "Tochka.net" та фото з сайту Domino

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів