Кличко: Зв'язок спільним дитям кращий за будь-який шлюб

5 лютого 2015, 12:35

Боксер Володимир Кличко вважає, що спільна дитина зв’язує людей, зокрема його з акторкою Хейден Пенетьєрі, міцніше за шлюб.

Іще він розповів, як їхня 2-місячна донька Кайя спілкується з ним очима та усмішкою, і що вона йому каже.

Хвилинка лірики та батьківської гордості в Кличка була під час прес-конференції перед поєдинком із Брайантом Дженнінгсом у середу, пише "US Magazine".

"Вона вміє спілкуватися за допомогою очей та усмішки. Навіть коли ти втомлений і не виспався, коли ти дивишся своїй дитині в очі, то думаєш: "Заради тебе, маленьке янголятко, я все зроблю! Геть усе!", - поділився Володимир.


Кличко у захваті від дочки та говорить про це за будь-якої нагоди

"Не знаю, яке розуміння вона висловлює, але щось на кшталт: "Дякую за те, що ти, татку, в моєму житті, і за те, що ти поруч." Це дає тобі сплеск енергії", - зазначив він.

Зі слів Кличка, Пенетьєрі – прекрасна мати, і колись він із нею таки одружиться, але найміцніший зв'язок між ними вже є й без цього.

"Я такий щасливий, що в моєму житті є Хейден. Вона – найкраща мати, яку я лише міг собі уявити. Вона справжня дивовижна мати", - запевнив він.

Вова вважає Хейден найкращою матір'ю

"Зараз це зараз – коли люди одружуються, є інші речі, які вони одне одному обіцяють, і я розумію цю частину обіцянок, але я вважаю, що діти – це те, що поєднує вас до кінця ваших днів, хай там що", - пояснив Володимир.

Боксер вважає, що народження Кайї Євдокії вже й так поєднало їх із Хейден.

"Усе решта попереду, це те, що потребує планування… але, як я вже сказав, зв'язок через дитину – це краще за будь-який шлюб", - підсумував він.

Кличко вважає зв'язок дитиною важливішим за шлюб

Нагадаємо, жодної нетерплячки щодо законного шлюбу буцімто нема і в Пенетьєрі. Ще будучи вагітною вона заявляла, що не піде до вівтаря, доки не позбудеться зайвих кіло. Як відомо, "Дюймовочка" набрала їх близько 20.

Фото з Facebook Кличка та з Twitter Хейден

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів