"Самовисуванець" Корогодський постібався з "мерзьких" виборів

28 вересня 2015, 17:46

Бізнесмен та блогер Гарік Корогодський заявив, що іде на вибори мера Києва самовисуванцем.

І все б нічого, але українського громадянства він не має, та й вся ця кампанія більше схожа на стьоб з виборчих перегонів як таких.

Чого лише вартує відео, яке Гарік назвав своєю передвиборчою кампанією. На ньому Корогодський, який лише місяць тому позбувся російського громадянства, раптом заговорив українською. До речі, досить впевнено.

Жартівник Корогодський у своєму репертуарі

На запитання ТаблоID, чи отримав він українське громадянство, аби балотуватися, представник бізнесмена повідомила:


"Покищо ні. Але оскільки Гарік не приховує свою корумпованість, то обіцяє, що його ім'я з'явиться в списку зареєстрованих кандидатів як мінімум напередодні виборів".

"Міністри закордонних справ та юстиції зроблять мені громадянство без відмови від ізраїльського (їм вже дзвонив прем'єр Натаніяху з проханням), а президент дозволив мені пізній чекін на виборчу кампанію", - сказав сам "самовисуванець".

"У мене досі ще не було неприбуткових проектів. І на цій кампанії я обов'язково зароблю: наприклад, продам свої голоси іншому кандидату. Або розкручу свій канал - у мене тепер є свій канал. На youtube", - відповів Гарік на запитання про витрати на так звану кампанію.

Корогодський вирішив постібатися?
Схоже, навіть зуби відбілив
Антураж відповідний
ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

"Ну здравствуй, город! Гарик идет на мэрзкие выборы" - написав Корогодський

Фото та відео з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів