Підопічна Лепса Гросу пообіймалася з Міхалковим у Сочі. ВІДЕО

6 жовтня 2015, 11:06

Співачка Аліна Гросу дедалі більше інтегрується у російський шоубіз. Крім того, що вже кілька місяців вона співпрацює з Григорієм Лепсом, вона ще й поїхала на російський конкурс "Нова хвиля" у Сочі, де стежить за подією та спілкується з тамтешніми зірками.

У своєму Instagram Гросу виклала відео, на якому обіймається з режисером Нікітою Міхалковим, котрий якось прирівняв Україну до фашистської Німеччини.

Також Аліна не приховує теплих майже доччиних почуттів до Лепса, який взяв її під крило.

Я безумно благодарна этому человеку за то, что он поверил в меня, за его советы, за "отцовскую" суровость, за поддержку, наставления и за то, что он постоянно вдохновляет меня... Это очень ценно! За его пример: Как он тяжело и мощно поднимался со своей командой на самую высшую ступень... Что и учитывая его сильнейшее трудолюбие, он всегда находит время на свою прекрасную и крепкую семью... Ошибочное мнение, что успешные творческие люди, не имеют семейного счастья, Ведь творческий человек, при своём желании, может "построить" и сделать все! И Григорий Викторович - тому пример.:)

A photo posted by Alina Grosu (@alina_grosu) on Sep 27, 2015 at 2:59am PDT

Гросу пишається роботою з Лепсом
Також Аліна потрохи заводить друзів серед російських колег
Гросу на "Новій хвилі" у Сочі

Нагадаємо, не так давно у пресі писали про те, що Аліна зробила пластику. Але сама співачка запевняє, що просто схудла та змінила мейкап.


Фото і відео з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів