Мейхер розповіла, скільки ще годуватиме доньку своїм "надбанням республіки"

3 лютого 2016, 16:19

Співачка та телеведуча Надія Мейхер ставить собі за мету вигодувати найменшу доньку своїм здоровим молоком.

Про те, скільки ще часу вона готова відмовлятися від шкідливих звичок, та чому не підтримує стосунки із дітьми свого чоловіка, артистка розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

Від самого народження доньки Марії Надя годує її грудьми й планує робити це довго. Щоправда, під цим "довго" співачка має на увазі аж ніяк не роки. Та й до моменту, коли можна буде "відірватися", жінка вже рахує дні.

Надя годує доньку грудьми, але вже мріє про часи, коли зможе "відірватися"

"Поки я годую, безумовно я не дозволяю собі надмірностей, оскільки дитина має отримувати здорове молоко. Але потім я відірвуся. Я чекаю, мені там лишилося десь місяців вісім. Я планую довго годувати дитину, так", - зауважила багатодітна матуся.


"Я Аню годувала до восьми місяців, я б хотіла так і Марійку годувати. І, здається, у Ані все добре, і у мене теж добре, я жива, моє надбання республіки при мені. Чому ж не скористатися таким надбанням, якщо там є що поїсти дитині", - пояснила Надія.

Мейхер упевнена, що має здорове молоко

Як відомо, понад три місяці тому Мейхер народила втретє. Дівчинка Марія стала другою спільною дитиною співачки та її нинішнього чоловіка – російського бізнесмена Михайла Уржумцева. Та у багатія є ще син і донька від першого шлюбу.

Але Надя не поспішає знайомити власних дітей зі зведеними братом та сестрою.

"Я не вважаю, що це гіперважливо, аби вони були знайомі між собою. У них своє життя. Вони мешкають в абсолютно іншій країні. Усьому свій час", - пояснила артистка.

Свої груди співачка ласкаво кличе "надбанням республіки"

Нагадаємо, Мейхер не приховує, що усі її діти з’явилися не заплановано.

Фото з Instagram Надії Мейхер

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів