Мейхер про незапланованих дітей, болючі пологи та весілля без пафосу

25 листопада 2015, 14:36

Співачка і актриса Надя Мейхер зізналася, що не належить до жінок, які ретельно планують народження дітей. Її троє нащадків з’явилися не за розкладом, а волею долі.

Також Мейхер зауважила, що весілля з батьком двох її доньок Михайлом Уржумцевим було простим, без білої сукні, каблучок з діамантами та пафосу.

Про це артистка розповіла "Комсомольській правді в Україні".

У свої 33 роки Мейхер має вже трьох дітей. Жодного з них Надя не планувала.


"Я з тих жінок, які не планують дітей - для мене ця подія завжди трошки таємнича і містична. Звичайно, це не означає, що я готова народжувати щороку - я вірю в долю. І всі мої діти - це подарунки згори", - зазначила співачка.

"Всі мої діти - це подарунки з неба", - каже Надя

Також Надія зізналася, що всі її пологи були різні, але найлегше народилася друга донька Аня. А от третя дитина – дочка Марійка – помучила матусю болючими пологами. До того ж, чоловіка поруч не було.

"Мій чоловік хотів бути присутнім на пологах, але в той день поїхав з Києва по робочих справах. Мені навіть довелося дітей брати з собою в пологовий будинок, а няня їх потім забрала… Увечері вже чоловік приїхав і не залишав мене без нагляду ні вдень, ні вночі", - розповіла співачка.

Мейхер ретельно приховувала свою третю вагітність, а тепер вже і про пологи розповідає

Мейхер з Уржумцевим не робили гучної події зі свого весілля. Вони просто взяли і розписалися в одному з київських РАГСів.

"Міша зробив мені пропозицію задовго до, скажімо так, нашого офіційного розпису. І ми якось обидва до цього були внутрішньо готові, тому що у нас обох не було досвіду такого. Ми просто як дорослі люди усвідомлено прийшли і розписалися в київському РАГСі. Удвох! Ми не робили з цього епопею, не влаштовували пафосний захід", - поділилася Надя.

Надія з Михайлом розписалися без пафосу удвох

"...Потім запросили найближчих людей, родичів, друзів і в ресторані це справа тихенько вже відзначили", - додала Мейхер та здивувалася, коли її запитали про білу сукню.

"Яка біла сукня? Навіщо мені біла сукня?! Ми вдягли те, що у нас є. З одного боку - не святкове, але й не кежуал - щось середнє. Те, в чому почувалися комфортно", - заявила вона.

До того ж співачка, як виявилося, не любить діаманти. Тому каблучку чоловік подарував з перлиною.

Як відомо, Уржумцев заради Мейхер переїхав з Росії до Києва. На запитання, чи не думала вона поїхати жити за кордон, Надя зазначила:

"Я, зізнаюся, говорила чоловікові: "Ти знаєш, якби я знала, чим мені займатися за кордоном, я б і дня не роздумувала". А не працювати, не займатися улюбленою справою я не готова. Я люблю свою країну, але я не бачу майбутнього в ній. Хоча здавалося, що повинно щось змінитися, але нічого не сталося. І нічого не відбудеться, на жаль".

Фото з Instagram та "Комосомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів