Руслана показала, як бігає у масці та зі співом. ФОТО. ВІДЕО

11 лютого 2016, 15:19

Співачка Руслана вирішила поділитися з прихильниками своїм щоденним стилем життя. Для цього вона зняла свої заняття спортом, обливання крижаною водою на вулиці та біг у масці та зі співом.

А ще на сторінці у Facebook зірка, яка протягом багатьох років перебуває в ідеальній фізичній формі, детально описала свій день.

"Мій щоденний стиль життя, який я сама собі створила, - це не лише підготовка до нового проекту. Я роблю це перш за все для того, щоби доводити самій собі, що з кожним днем я можу бути сильнішою", - почала Руслана.

Співачка повідомила, що прокидається о 8-й.


Руслана показала свій спортивний день

"О 9:00 я йду обтиратися снігом та/або обливатися зимною водою. Після цього я розтираюся і розминаю тіло та роблю щонайменше годинну зарядку з різними техніками, зокрема, йога, качаю ноги і спину. Після цього, близько 10:00-11:00, я беру Чудо, і ми йдемо на пробіжку", - поділилася співачка, маючи на увазі свого песика.

Для бігу Руслана обирає важку трасу та вдягає маску.

"Як правило, це стежки, які не те що для бігу, а й для простої ходьби важкі. Іноді я падаю, але піднімаюся і біжу далі. Під час бігу я одягаю спеціальну маску, яка ускладнює дихання, але водночас допомагає розробляти діафрагму, а це дуже важливо для будь-якого вокаліста. Потім я знімаю маску і, не зупиняючи біг, починаю розспівуватися та робити вокальні вправи", - розказала артистка.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Daily LifeStyle

Мій щоденний стиль життя

Опубликовано Ruslana Lyzhychko 11 февраля 2016 г.

Повернувшись додому, Руслана випиває трав’яний чай з імбиром, після чого продовжує професійні тренування в танцювальному залі.

"Після фізичних вправ, я працюю в студії над новим альбомом. Протягом дня я часто маю зустрічі по своїй громадській діяльності. Увечері після всіх зустрічей я завжди продовжую роботу над своїми спеціальними креативними розробками", - додала вона.

Це мав би бути шпагат?

А перед сном Руслана дивиться мультики.

До речі, про своє харчування протягом дня співачка чомусь не згадала.

Виходить, що Руслана займається спортом по кілька годин щодня

Нагадаємо, Руслана вже неодноразово показувала, як обтирається снігом на вулиці.

Фото та відео з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів