Дружина Яценюка заспівала і повідомила, що не спить одна. ВІДЕО

2 березня 2016, 10:57

Дружина прем'єр-міністра Терезія Яценюк продемонструвала вокальний талант і розповіла про традиції у своїй сім’ї.

Під час інтерв’ю "5 каналу" жінка заспівала українську пісню - Терезія виконала композицію "Чарівна скрипка" авторства Юрія Рибчинського.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Дружина прем’єра також розкрила деякі таємниці своєї сім’ї. Зокрема, розповіла, що ніколи не засинає одна й завжди чекає на чоловіка.

"Я ніколи не лягаю сама. Я чекаю, тому що в нас є така традиція: ми повинні зустрітися ввечері, інколи вночі, тому що Арсеній дуже пізно приходить – обов’язково поговорити", - зізналася Терезія Яценюк.

Терезія Яценюк не спить сама

"Розказати одне одному, що з нами відбувалося за цей день, які події. Я розказую про дітей, про свою роботу. Арсеній ділиться зі мною. Тому це така сімейна традиція, яку ми не порушуємо ніколи", – пояснила вона.

Нагадаємо, раніше донька Терезії та Арсенія Яценюків Софія взяла участь у прослуховуванні на вокальне шоу. Однак дівчинка не зуміла потрапити до команди жодного з зіркових суддів.

А от перша леді Києва Наталія Кличко досягла більшого успіху в кар'єрі співачки. Жінка вже встигла випустити кліп та навіть зібралася на гастролі містами Німеччини.

Відео YouTube, фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів