Донька Брежнєвої хоче самотужки переїхати до Америки

2 березня 2016, 14:19

Старша донька співачки Віри Брежнєвої Соня Кіперман не приховує, що їй подобається бути частиною модного життя.

У свої 14 років дівчина вже стигла знятися для глянців, зіграти в кіно, дебютувати на балу і пройтися по подіуму в Нью-Йорку. Та зупинятися на цьому Соня не планує. Донька Брежнєвої має на меті переїхати жити до США, але зробити це без допомоги своєї зіркової матусі.

В інтерв’ю Катерині Осадчій в "Світському житті" Соня розповіла, як взяла участь у Нью-йоркському тижні моди.

"Я прилетіла сама, але мене зустрічали родичі. Вони наглядали за мною. Я дуже нервувала, це ж показ. На жаль, я пройшлася дуже швидко, бо нервувала, але мені сподобалося дивитися на красивих моделей, побачити процес і бути в ньому", - поділилася вона емоціями.


На фото не Віра Брежнєва, як може здатися на перший погляд, а її 14-річна донька

Дівчина запевняє, що встигає з навчанням попри вже досить активне світське життя:

"Я не часто пропускаю школу, трохи через Нью-Йорк пропустила. Школа у мене британська і нам надсилають домашнє завдання електронною поштою. Тому я встигала його робити, проблем немає, ніхто мене не сварить".

Соня вже вкусила смак світського життя

Вона не приховує, що в майбутньому хотіла б жити не в Україні, а в Америці.

"Так, мені дуже подобається Америка. Я хочу переїхати туди жити. Мені там дуже подобається. Дуже хочу зробити це своїми силами, без маминої допомоги", - резюмувала Соня.

Віра Брежнєва у свою чергу каже, що усі зйомки та модні заходи мають допомогти її доньці в житті.

"Я не можу сказати, що дуже заохочую це, але я цьому не заважаю", - прокоментувала світські активності своєї дитини співачка.

Дівчина мріє про життя в США

"Мені хочеться, щоб вона це спробувала, зрозуміла. Можливо, це потім допоможе їй в житті зробити вірний вибір стосовно професії. Я хочу, щоб мої діти не йшли на завод, як мені пророкував мій тато, а займалися тим, що приносить їм задоволення", - наголосила Брежнєва.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Соня Кіперман разом із тезкою - онучкою Ротару Софією Євдокименко побували в якості моделей на Тижні моди у Нью-Йорку. А раніше дівчата так само разом дебютували на світському балу в Москві.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів