Білик про чоловіка: Наше кохання не затьмарене домашніми справами

15 березня 2016, 10:53

За останні кілька місяців у житті співачки Ірини Білик відбулися кардинальні зміни. Крім того, що вона стала мамою вдруге, так ще й заміж вийшла за батька свого новонародженого сина.

У програмі "Світське життя" Іра розповіла, як це – бути знову мамою немовляти, та як їй вдається підтримувати стосунки з чоловіком на відстані.

Через поповнення у родині Білик довелося винайняти ще одну квартиру.

"…Тепер маю дві квартири в під'їзді. Одна - для малюка, інша - для мого старшого сина. Сподіваємося, що навесні переїдемо до будинку за містом, бо буде вже тепло, будуть квіти та сонце. Я хочу, щоб він засмагав, тому що він такий азербайджанський мачо", - розповіла співачка.


Менший син Білик - "азербайджанський мачо"

На здивування ведучої, чи не зарано малюку засмагати, Іра відповіла:

"Думаю, якщо сонце буде світити, він стане таким темношкірим нормальним пацаном".

Співачка планує перебратися за місто

Білик зізналася, що саме зараз вона почувається справжньою мамою, бо зі старшим сином Глібом проводила дуже мало часу.

"Коли народився Гліб, я взагалі не брала участь у його вихованні, тому що було багато концертів. ми були з татом Андрієм молоді. Сказали батькам: "Ви стежте, виховуйте, а ми - в кіно, на диско". Я майже не бувала вдома. А зараз я дуже багато часу буваю з Табрізом, тому що я хотіла цього, дуже мріяла про його появу в моєму житті. І його тато Аслан про це також дуже мріяв", - поділилася зірка.

Ірина та її новоспечений чоловік мріяли про появу спільного маляти

Як відомо, Аслан Ахмадов більшу частину часу живе і працює у Росії. Але, за словами Білик, їм це не заважає.

"За місяць він знову буде з нами, потім поїде, потім приїде знову. Я думаю, що для наших стосунків це найкраще, бо не хочеться жити, як інші люди,коли вони сваряться. У нас такого немає. Тато приїжджає, ми цілуємося, любимо один одного. Думаю, для мого серця це найкраще", - запевнила співачка.

"Якщо чоловік тебе любить, то не може ображати, як це бувало колись в моєму житті. Просто він десь є, ми любимо один одного, але наше кохання не затьмарене домашніми справами, проблемами", - додала Ірина.

Із Асланом Ахмадовим у Білик кохання на відстані

На запитання, чи гуляє вона сама з синочком у візочку на вулиці, Білик сказала:

"Поки що ні, там гуляють багато мам, і я просто уявляю цей момент, як я туди вийшла. Я цьомаю ніжки сину, пальчики. Можу все: змінити підгузок, скупати. Але найкраще, коли я приходжу додому і кажу: "Це мама!" І він посміхається мені".

Фото з Instagram та Facebook Білик

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів