Дімопулос про 18 років різниці з чоловіком: Я порозумнішала

21 березня 2016, 13:05

Співачка та модель Санта Дімопулос зізналася, що різниця з чоловіком Ігорем Кучеренком у 18 років вплинула на неї позитивно. Вона не постарішала, а порозумнішала.

Крім того, Санта, яка кілька років тому влаштувала фейкове весілля в Італії, розповіла "Світському життю" про весільні плани зі своїм першим офіційним чоловіком.

"На жаль, не одна я все вирішую. Оскільки зараз багато роботи у мене та мого чоловіка, ми трошки відклали святкування весілля і подумали, що поки що розпису буде достатньо", - поділилася екс-"ВІА гра".

Санта планує знову вдягнути весільну сукню, але пізніше

Санта також зауважила, що не дуже хоче пишну церемонію. Однак у її 46-річного чоловіка Ігоря ніколи не було весілля, тому свято відбудеться.


Дімопулос підкреслила, що майже не відчуває великої різниці у віці.

"Мій чоловік старший за мене на 18 років. Це багато, але я не відчуваю цієї різниці, тому що мені ніколи не було цікаво з однолітками. Моє коло спілкування – це люди, старші за мене, тому мені дуже комфортно в цих стосунках", - сказала Санта.

Поруч зі старшим Кучеренком Дімопулос почала виглядати дорослішою та дещо змінила стиль в одязі

"Тим паче, Ігор з тих людей, які дуже стежать за собою, щодня займаються спортом і самоосвітою. В даному випадку, ми один одного доповнюємо, і, звичайно, більше він вкладає в мене. Я вважаю, що з ним я виросла років на десять, як мінімум", - запевнила жінка.

А ще Дімопулос наголосила, що поруч із Кучеренком вона не "постаріла", а – "порозумнішала".

"Я порозумнішала" - упевнена Санта

Нагадаємо, попри чутки у пресі, Дімопулос запевняє, що не забирала чоловіка з родини.

Фото "Bestin.ua" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів