Меладзе похвалився дочками: Вони в мене чудові. ФОТО

Субота, 9 квітня 2016, 11:59

Продюсер і композитор Костянтин Меладзе нарешті показав своїх вже дорослих доньок від першого шлюбу – Алісу та Лію.

Він зізнався, що досить пізно відчув радість від батьківства, але пишається дітьми та задоволений їхніми смаками у всьому.

Про це композитор розповів журналу "Tele.ru".

"Скажу відверто. До мене дуже пізно доходили якісь речі, які в житті по-справжньому важливі. На той момент, чесно кажучи, я не встиг відчути всю важливість народження дітей, як і не насолодився толком цим неймовірним щастям", - поділився Костянтин.

 Меладзе знявся з дочками

"Я був одержимий роботою, музикою, кар'єрою, жив в якомусь ілюзорному маленькому світі, просиджуючи в студії з ранку до вечора. Я весь час кудись поспішав, у мене в голові була тільки самореалізація і купа всіляких проектів, їх ставало все більше і більше", - згадав продюсер.

Лише після 45-ти років Меладзе схаменувся.

"Поступово почав усвідомлювати, що в житті головне, а що другорядне. У мене відкрилися очі, я став бачити навколишній світ, почав якось вилазити потихеньку з цього підводного човна. І тільки тоді почав по-справжньому відчувати потребу в дітях і в особистому житті, в рідних. Діти у мене просто чудові", - наголосив Костянтин.

 "Діти у мене чудові", - похвалився продюсер

Своїх дівчаток композитор називає розсудливими.

"У них дуже хороший і сучасний смак у всьому, будь то вибір книг, фільмів або одягу. Вони слухають модну, цікаву музику, і я намагаюся з розумінням ставитися до їхнього вибору", - зауважив Меладзе.

"Та й, чесно кажучи, я ніколи не прагнув нав'язати дітям свій смак. Їм, бідним, і так дісталося. Коли вони були маленькі, я працював вдома, там у мене була студія, їм доводилося слухати мою музику з ранку до вечора. Вони під неї і засипали, і прокидалися", - розповів Костянтин.

Як відомо, у Меладзе є ще і син Валерій

Нагадаємо, з матір'ю своїх дітей Яною Костянтин Меладзе розлучився ще три роки тому.

Фото "Tele.ru"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів