Мозгова, Дімопулос та Бушміна виступили за цирк без тварин

Середа, 20 квітня 2016, 11:05

Продюсер Олена Мозгова, співачки Санта Дімопулос та Єва Бушміна, а також дизайнер Ольга Навроцька підтримали флешмоб, який закликає відмовитися від цирку з тваринами.

Ця акція стартувала у мережі до Міжнародного дня цирку. А на сайті президента з’явилася відповідна петиція.

"Розвинені країни одностайно виступають проти знущання над живими істотами. Світова спільнота закликає відмовитися від використання тварин у циркових номерах", - йдеться у тексті петиції, яку на момент написання матеріалу підписало майже 2400 осіб з 25-ти тисяч необхідних.

Також до ініціативи приєдналися публічні люди.

 Мозгова одна з перших долучилася до флешмобу на захист тварин

"Я за цирк без тварин! Однозначно! Вдумайтеся, що змушує тигра стрибати в коло з вогнем? Чи знаєте ви, що цукор, завдяки якому ведмідь танцює - це отрута, наркотик, який руйнує організм тварини", - обурилася Олена Мозгова.

 Співачка Єва Бушміна теж закликає припинити використовувати тварин у цирку

"Сьогодні ми підкорюємо собі тварин через біль, насильство, голод і жорстокість, забувши про те, що в кожному з них заточена душа", - заявила Єва Бушміна.

 Ольга Навроцька пропонує у цирку виступати лише людям

"Відмінний Цирк дю Солей - ніяких тварин, крім людей. І це дуже цікаво дивитися, що може зробити людина, але з власної волі і бажання. І це колосальна різниця", - зазначила Ольга Навроцька. 

 Дімопулос закликала підписати петицію

Фото з Facebook та Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів