З "Dakh Daughters" спробували зробити "Spice Girls". ФОТО

П'ятниця, 22 квітня 2016, 14:52

Учасниці гурту "Dakh Daughters" вирішили приміряти на себе стиль найяскравішого дівочого гурту 90-х років - "Spice Girls".

Усі пам’ятають божевільні платформи, екстремальні міні та латексні комбінезони британських співачок. І ось команда видання "L’Officiel Online" вирішила проекспериментувати.

"Spice Girls" стали феноменом не тільки в культурі, але й у моді. Адже група ще й ідеально репрезентує головні тенденції 90-х років. У свою чергу дівчата з "Dakh Daughters" добре відображають тенденції сучасної України.

 Такими "Дах Дотерс" ще не бачили

"Наш стиль залежить від нашого настрою, а не від модних тенденцій. Ми маємо творчий підхід до гардеробу. Ми так само радо співпрацюємо із світом моди, якщо наші смаки збігаються, і всі знають, чого хочуть отримати на виході", - прокоментували свій стиль українки.

 Дівчата з "Dakh Daughters" теж творчо ставляться до власного стилю. Кожне їхнє концертне вбрання - майже витвір мистецтва

"Працювати з образами "Spice Girls" – це для нас ще одна вистава… Ми любимо АГОНЬ! Зйомка була АГОНЬ!" - поділилися враженнями артистки. 

 
 Пош, скері, спорті, бейбі та джиджер - перчинок було 5, а "дочок" семеро

Фото "L’Officiel Online


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів