Мейхер показала голі ноги, перетиснуті цицьки та сукню до Дня Перемоги. ФОТО

6 травня 2016, 14:11

Надія Мейхер, яка стала відомою завдяки гурту "ВІА Гра", позиціонує себе як багатогранну творчу особистість. Вона і оперу співає, і танго танцює, і вірші пише, і навіть одяг виробляє.

Однак все одно більшість знає Надю як власницю видатних форм та сексуальної зовнішності, яку вона зовсім на ховає, а навпаки – підкреслює за будь-якої можливості.

Хоча сама співачка запевняє, що її фізичні дані ніколи не допомагали їй у кар’єрі. У що повірити досить складно. Особливо, роздивляючись її нові чорно-білі фото для журналу "Touch magazine".

Мейхер знялася з голими ногами

"Я не винна в тому, що маю сексуальну зовнішність. І впевнена, що при наявності такої зовнішності внутрішній світ людини повинен і може бути не менш красивим", - заявила Мейхер.


"Я не винна, що маю таку зовнішність", - ніби виправдовується Надя

"Мої фізичні дані ніколи не допомагали мені домогтися успіху. Характер не дозволяє. Я непокірна людина, і будь-якими шляхами домагатися успіху не буду. Але мені дуже допомагав даний природою артистизм. І перед камерою, і на сцені я завжди відчувала себе як риба у воді", - запевнила Надія.

Мейхер справді вірить, що її форми не мають стосунку до її успіху?
Здається, Надя трохи лукавить, говорячи, що зовнішність їй не допомагає

Також Надя поділилася трьома основними життєвими принципами.

"Якщо кохати, то тільки того, хто здатен кохати мене. Якщо реалізовувати себе в житті, то тільки в тому, що по-справжньому подобається, до чого відчуваю пристрасть. Якщо жити, то тільки життям, повної творчості, ризику, поєднуючи приємне з корисним", - сказала Надя.

До речі, зараз Мейхер готує виставу, у якій поєднає усі свої таланти, зокрема і танцювальні. У новому творінні Надя танцюватиме аргентинське танго.

Кадри, на яких Надя з дещо перетиснутими грудьми танцює танго, вже облетіли мережу

А ще на своїй сторінці у соцмережі Мейхер виклала фото, на якому вона на телеканалі "Інтер" на зйомках коцерту до Дня Перемоги.

Такою співачку побачать на "Інтері" 9-го травня у концерті до Дня Перемоги

Фото з сайту "Touch-magazine" та з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів