Дружина Порошенка і доньки вигуляли блакитні вишиванки. ФОТО

24 серпня 2016, 14:33

На святкуванні Дня Незалежності України на Майдані дружина президента Марина Порошенко разом з молодшими дітьми - доньками Євгенією та Олександрою й сином Михайлом - з'явилася у вбранні, виконаному в етнічному стилі.

Перша леді, яка вже неодноразово вдягала вишиті сукні, цього разу обрала блакитну спідницю та сорочку із вишитими білим по білому рукавами. А доповнила свій образ Марина Порошенко блакитним намистом та хрестом.

У день 25-ої річниці Незалежності України перша леді з дітьми вбралися у біло-сині вишиванки

Доньки Петра Порошенка були у біло-синіх сукнях, хоча й в одному стилі, але різного крою. Дівчата обійшлися без прикрас, які б могли відволікти від ніжних вишитих вбрань.

А от молодший син Порошенків був у чорних брюках та білій, класичного фасону, сорочці, з мінімалістичною вишивкою. І знову ж таки, блакитного кольору.


Марина Порошенко й сама зазвичай виходить в люди в етнічному вбранні й дітей до цього привчає

Як виявилося, шовкову сукню для першої леді та вбрання для доньок Порошенка - авторства української дизайн-студії "SVITLO", пише "Vogue.ua".

За словами дизайнерів бренду, Світлани Кубрак і Наталі Шевчук, у нараді Марини Порошенко вони прагнули передати в сучасному способі силу традицій і показати неперервні зв'язок поколінь. Тож для жакета дизайнери використовували крій старовинної керсетки, а рукава розшили візерунком "Древо Життя", який раніше використовувався на рушниках.

Дружина Порошенка прикрасила себе "Древом Життя"

"Ще з часів трипільської культури Древо Життя було символом родючості і вічності. Я вірю, що цей священний символ українців буде оберігати нашу рідну землю. Старовинні візерунки - це не данина моді , а зв'язок поколінь, яка об'єднує українську націю і надихає на нові звершення", - прокоментувала своє вбрання дружина президента.

А от сукні дочок Порошенка виконані з бавовни, але крій рукавів при цьому нагадує крій старовинних сорочок: на вбранні Євгенії рукава виконані з легкого бавовняного мережива, а у Олександри - декоровані ручною вишивкою за старовинною технікою.

Порошенки у святкових вбраннях попозували для глянцю

Не секрет, що перша леді полюбляє виходити в люди у вишиванках чи вбраннях з українськими мотивами.

Навесні цього року Марина Порошенко з'явилася у чорній сукні з чорною вишивкою на вітчизняному тижні моди. А в червні дружина президента завітала на показ вишиванок, який відбувся у Львові.

Фото з Instagram Петра Порошенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів