Вольнова жінкам: Не псуйте чоловікам життя, не давайте їм грошей

Вівторок, 30 серпня 2016, 16:45

Світська діва і телеведуча Світлана Вольнова частенько намагається роздавати поради жінкам щодо стосунків із чоловіками. Зокрема, незаміжня білявка радить не псувати чоловіків, даючи їм гроші.

А ще Світлана вважає, що якщо жінка вміє насолоджуватися життям і має внутрішні цінності, її чоловік буде успішним і задоволеним.

Про це Вольнова поміркувала у своєму Facebook.

"Любі дівчата, не псуйте чоловікам життя, не давайте їм грошей. Чоловік прийшов у цей світ, щоб заробляти і забезпечувати свою сім'ю. Жіноче призначення в тому, щоб наповнювати чоловіка, надихати, і займатися творчістю", - почала свої поради Свєта.

 Вольнова упевнена, що саме чоловіки мають забезпечувати жінок, а не навпаки

"Даючи чоловікові гроші - ви позбавляєте його чоловічої суті, і за це чоловік буде підсвідомо мститися або ж перетвориться на ваше примхливе дитя", - пише телеведуча.

"Вибирайте чоловіка по своїй енергії. Припиніть бути рятівницею. Не шкодуйте чоловіка, адже жалість принижує, нехай пробує заробляти сам. Також пам'ятайте про те, що чоловік цінує жінку за те, що він їй дає", - радить досвідчена світська левиця.

 Вольнова радить не жаліти і не рятувати чоловіків

"Тепер інше запитання - що ви можете дати чоловікові? Чому з однією жінкою чоловік стає успішним, а з іншою бідує? Якщо розглядати секс як обмін енергіями, то багатство і бідність чоловіка залежить від того, чим наповнена жінка. Якщо вона роздратована, бреше і переповнена критикою, то з такою жінкою чоловік тільки втрачає. Якщо жінка приймає, насолоджується життям і має внутрішні цінності - така жінка дає сили для життєвого успіху чоловіка", - упевнена Світлана.

На думку Світлани, розмір гаманця чоловіка залежить від наповнення його жінки

"Роблячи їй подарунки і радуючи таку жінку, він отримує додаткові блага. Тож вчіться приймати (а не говорити: навіщо мені це? Краще купити тобі нові черевики!) Але в житті буває все, і якщо ж чоловік бере гроші у жінки, то він повинен повернути їх у потрійному розмірі", - заявила Вольнова.

"Щоправда, заради справедливості треба зауважити, що є такі чоловіки, в яких вкладай-не вкладай, а успішними вони все рівно не будуть. Так от не витрачайте життя на подібних, розвивайте себе, творіть, і ви обов'язково зустрінете того, хто буде вам рівня. Вчіться отримувати насолоду від кожного дня у вашому житті", - підсумувала знавчиня чоловычих сердець.

Фото з Facebook Вольнової


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів