Козловський "обдрищав" і поваляв по підлозі дівчину. ВІДЕО

19 вересня 2016, 16:29

Співак Віталій Козловський цілий місяць "сушився", гарував у спортзалі та лише уві сні бачив тортики та млинці, і все це заради того, щоби якнайкраще виглядати в новому кліпі.

Щоправда, декому здається, що артист "обдрищав".

У відео на пісню "Первая ночь без тебя" Козловський демонструє свій голий торс і танцювальні па, пристрасно качається по підлозі з партнеркою.

Як написав співак у своєму Instagram, новий кліп для нього – супермотивація. Окрім того, що він дотримується жорсткої дієти, Віталій щодня завзято тренується.


"На піку дієти, а це припадає на знімальний процес, багато хто дивиться на мене з жалістю, намагаючись нагодувати, бідкаючись, мовляв, сильно обдрищав", - поділився артист.

Козловський підсушився, за іншою версією "обдрищав" для нового кліпу

"Зате я знаю, що фактурніше в кадрі виглядає людина суха, ніж повна. Тому заради творчості не бачу причини трохи над собою не познущатися", - підсумував Козловський.

Як додав Віталій, одразу після зйомок він мчить їсти смаколики, про котрі мріяв щодня.

Віталій місяць сидів на дієті та гарував у спортзалі

А кліп, у якому знявся "сушений" Козловський, про біль розставання та першу, найтяжчу ніч самоти. Колись співак відчув таке на собі.

Співак згадав сумну сторінку свого життя

"Коли закохуєшся, то здається, що це почуття триватиме вічно, але іноді кохання закінчується, навіть коли хтось із двох людей досі кохає та намагається втримати стосунки. Коли це сталося в моєму житті, найскладніше мені було пережити першу ніч без коханої людини. Ту ніч, коли лягаєш у холодну постіль та розумієш, що так, як раніше, вже не буде ніколи", - розказав Віталій "Viva!"

Віталій не весь час топлес

Знімали кліп у старовинному "Шоколадному будиночку", а роль дівчини, котра у кінці розвіюється, мов дим, лишаючи самого напівголого Козловського, зіграла телеведуча Наталі Амінева.

Хеппі-енду не буде

Нагадаємо, справжня наречена Віталія Козловського, Раміна Есхакзай, так само, як і він, полюбляє демонструвати своє тіло у соцмережах.

Фото прес-служби, прінтсірін з Instagram Козловського, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів