Фреймут розказала, як Шанель "благословила" її роман із Локотком

30 вересня 2016, 14:58

Любителька чистих кухонь та білих рушників Ольга Фреймут нарешті розповіла про те, як розпочався її роман з гендиректором "Нового каналу" Володимиром Локотком.

Як виявилося, лише після переходу на інший телеканал Оля усвідомила, що їй бракує Володимира.

Про це білявка розповіла в інтерв’ю "Каравану историй".

Роман Фреймут з Локотком не можна назвати службовим.


"Він почався пізніше, коли ми вже не працювали разом. Пам'ятаю, я працювала в Євпаторії, коли нам зателефонували і сказали, що попередній директор залишив пост, призначений новий. І він дуже гарний", - згадала Оля.

Роман Володимира з Олею почався вже після завершення робочих стосунків

"Всі дівчата-журналістки стали приходити на роботу причепурені, в коротких спідницях. Я з них сміялася, оскільки тоді була в інших стосунках, у мене не було причин закохуватися. Вперше поспілкувавшись з Володимиром Володимировичем особисто, я відразу відчула себе захищеною. Він став моїм ангелом-охоронцем на каналі, хоча між нами не було ніяких симпатій і романтики", - розповіла Фреймут.

Оля не одразу зрозуміла, що це кохання

Лише коли телеведуча пішла з каналу, вона зрозуміла, що небайдужа до свого колишнього шефа.

"Через якийсь час я раптом зрозуміла, що сильно за ним сумую. Ми з ним зустрічалися по роботі, було багато недоробленого, недоговореного. Я чесно зізналася, що мені його не вистачає. Це був якраз той випадок, коли, втрачаючи, знаходиш. Якби я не пішла з каналу, могла б і не зрозуміти, як багато для мене значить Володя", - поділилася Фреймут.

Тепер Локотко і Фреймут виховують спільного сина та доньку Олі від британця

Але ще якийсь час Оля і Володимир спілкувалися тільки як колишні колеги і друзі. А потім сталася одна історія.

"Я була в Швейцарії і відвідала могилу Шанель. Вона - мій кумир, жінка, якою я захоплююся. Біля її могили я попросила: "Габріель, будь моєю хрещеною". І в той же день Володя написав мені есемес, хоча перед цим ми довго не спілкувалися. Для мене це був знак: наші долі склалися як пазл. Наші стосунки почалися з цього моменту", - зізналася Фреймут.

Шанель "благословила" роман Фреймут із Локотком

Нагадаємо, у травні Фреймут стала мамою вдруге - у неї народився син. Лише після цього телеведуча зізналася, хто став батьком хлопчика.

Фото "Караван историй" та з Instagram Фреймут

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів