Фреймут показала вагітний живіт та розповіла, чому не любить кольорових рушників

24 лютого 2016, 11:08

Вдруге вагітна телеведуча Ольга Фреймут народжувати збирається в Україні, але ім’я батька майбутньої дитини досі тримає у секреті.

Нещодавно на зйомках скандальна білявка показала вагітний живіт у червоній сукні, а ще до того в інтерв’ю "Viva!" розповіла про свої хатні справи та нелюбов до кольорових рушників.

Фреймут зізналася, що зажди мріяла і планувала стати мамою вдруге.

"І я дуже трепетно ​​ставлюся до цієї теми, тому ніколи не стану виносити подробиці особистого життя на загальний огляд", - зауважила вона.


Фреймут намагалася приховати свою вагітність, але не вдалося через публічну роботу

Свою першу дитину – дочку Злату – Ольга народжувала у Великобританії, де живе її екс-чоловік Ніл.

"Якщо дасть Бог народжувати вдруге - виберу Україну, адже я вивчила цю галузь дуже докладно, як інспектор, і знаю, куди йти, а які пологові будинки обходити десятою дорогою", - поділилася телеведуча.

Також Фреймут розповіла про свій побут.

"У мене немає хатньої робітниці, я живу в невеликій квартирі і сама люблю прибирати свій будинок: виганяти павука з павутиною, протирати підвіконня і витирати пил з меблів, наводити порядок в шафах. Коли я перекладаю речі, мене це заспокоює", - зізналася Оля.

"Звичайно, приходить мама, яка допомагає мені мити підлогу, відносить в хімчистку штори або чистить меблі - у нас буває багато гостей, які завжди щось забруднюють. Але ніхто ніколи з чужих не торкався до моєї білизни, ніхто не прав мою кофтинку - я не дозволяю стороннім людям так близько входити в моє життя", - заявила вона.

Фреймут не дозволяє стороннім людям прибирати в неї вдома або прати її речі

А ще у Фреймут є пунктик – воне терпіти не може кольорові рушники.

"Напевно, це спогади з мого минулого життя, коли я перевіряла дешеві готелі, в яких висіли ось ці самі кольорові синтетичні рушники - вони на мене наганяють смуток. У моєму будинку мають бути білі рушники, біла постіль. А ще я не переношу целофанових пакетів в холодильнику. Навіть коли приходжу в магазин, прошу, щоб продукти мені загортали в папір, або беру з собою спеціальні торбинки. Целофан мене дратує", - зізналася Оля.

"Напевно, з такими моїми фішками сторонній людині важко миритися, але я і сама можу швидко прибрати в квартирі, випрати ліжко, із задоволенням нагодувати дитину. Я дуже практична, адже я з багатодітної сім'ї, тому вмію сама і картину прибити і рушник вишити", - похвалилася зірка телебачення.

Фреймут має багато пунктиків, але називає себе практичною та хазяйновитою

А ще Фреймут збирає парцеляну і має неабияку колекцію.

"Збираю її близько чотирьох років: коли почала багато подорожувати за кордоном, бувати в якихось незвичайних місцях, готелях. Ось п'ю я вранці чай в готелі і не можу випустити з рук порцелянову чашку - така вона гарна! Плачу гроші, коли хочу забрати її собі", - розповіла телеведуча.

"З "Рітца" таємно забрала чашку - не хотіли продавати її, але я їм чайові хороші залишила. У мене, напевно, якась хвороба: як бачу гарну парцеляну, просто паморочиться голова", - додала вона.

Оля зізналася, що якось вкрала чашку у готелі

Нещодавно у пресі з’явилися чутки, що Фреймут вагітна від генпродюсера "Нового каналу".

"Мене бояться слабкі духом чоловіки, невпевнені в собі. В особистому житті я шукаю чоловіків свого рівня і тих, у кого я можу чогось навчитися. Краще бути однією, ніж тягнути на своїх плечах якого-небудь альфонса. Чоловік для мене має бути лідером, тому що я не феміністка", - поділилася Фреймут.

"Зі мною зараз саме такий, у якого я вчуся. Його навіть можна вести на виставку чоловіків, мені здається", - додала вона.

Чоловік Фреймут має бути для неї лідером, бо вона - не феміністка

Фото прес-служби "1+1" та журналу "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів