Гурт "Nikita" у мережі заінтригував новим складом. ФОТО

31 жовтня 2016, 15:07

Гурт "Nikita" з дуету знову перетворився на тріо. У Даші Астафєвої з’явилися дві нові колеги, а от з Наною довелося попрощатися.

Про кардинальні зміни у групі стало відомо завдяки Instagram. Офіційних коментарів з цього приводу поки що не було.

Утім, як дізнався ТаблоID, імена новеньких дівчат не розголошуються, бо вони не прагнуть публічності і не користуються соцмережами.

Тому відтепер у соцмережах їх зватимуть № Five та № Sex.


Обличчя новеньких теж поки що приховують

"Все змінюється, і NIKITA - теж. Наша творчість - це не просто музика, хореографія, флірт, секс. NIKITA - це стиль життя, модель поведінки для багатьох молодих дівчат. Тому я відчуваю якусь відповідальність і вкрай вибірково ставлюся до всього, що робить група: до музики, текстів пісень, до образів у кліпах і на сцені", - написала у мережі Даша Астаф’єва.

І лише Даша залишається незмінною
Дівчата, як бачимо, талановиті

"За допомогою всього цього я готова ділитися досвідом з новим поколінням. NIKITA завжди на крок випереджала моду, і в майбутньому ми продовжимо дотримуватися цієї тенденції", - зауважила співачка.

Номер 5 та Номер секс

До речі, наразі невідомо, чим займеться Нана після завершення кар'єри у гурті "Nikita". А от її екс-колега Юля Бричковська, яка пішла з групи ще наприкінці минулого року, переїхала до Каліфорнії, вийшла там заміж і працює моделлю.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів