Бородата Гросу в кліпі поклеїла дівчат заради алкоголю. ВІДЕО

5 грудня 2016, 16:00

Співачка Аліна Гросу в своєму новому відеокліпі стала бороданем та гайнула до клубу знімати дівчат. Але не через те, що змінила свої сексуальні вподобання, а щоби провчити бойфренда-гуляку.

За сюжетом кліпу, що має назву "#Алкоголь / Вне закона", розгнівана Аліна зустрічає свого коханого після чергового відриву в клубі. Той приходить п’яненький, ще й зі слідом від помади на сорочці, залишеним, варто відзначити, під дивним кутом.

Гросу в новому кліпі вирішила провчити свого бойфренда, котрий гуляє без неї по клубах

Аби довести, що дівки до нього липнуть не через "харизму", а через круту тачку й татові гроші, Гросу пропонує бойфренду парі: кого з них кралечки більше пригощатимуть алкоголем.

Ось такий із Аліни вийшов хлопець

Неважко здогадатися, що перемогла в цьому поєдинку Аліна.


Її чоловіче альтер-его чимось схоже на Сергія Звєрєва, зате до кінця кліпу воно набирає 10 "дрінків", ще й вляпується в конфлікт із охоронцями якогось поважного дядька. Але на поміч приходить той-таки бойфренд, і вони вдвох тікають із клубу.

Підкорювач жіночих сердець

Роль коханого Аліни виконав актор Мікаел Арамян, уже знайомий фанам співачки за одним із попередніх її кліпів. Там він грав кобеля, якого вона врятувала від кастрації.

Гросу підчепила більше дівчат, ніж її коханий
Аліна-дівчина у кліпі з'являється також у образі діджейки

"Я дуже хотіла зняти танцювальний кліп, котрий пасуватиме цій пісні. Хотілося клубну історію. Клуб – це штамп для дівчини, тому мені хотілося уявити себе в ролі іншої людини. І я вирішила, що найприємніше мені було б позмагатися з Мікаелом, хто більше закадрить жінок. Хоча в реальному житті це абсолютно неможливо!", - поділилася Гросу.

Нагадаємо, нещодавно співачка написала сингл про те, як її 5 років тому зрадив хлопець.

Фото прес-служби Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів