Українка повезе на "Міс Всесвіт" 25 кілограмів "квітучої України". ФОТО

14 грудня 2016, 13:12

Понад 25 кілограмів "квітучої України" повезе Олена Сподинюк на конкурс "Міс Всесвіт-2016", який відбудеться 29-го січня у Філіпінах.

Саме такий важкий національний костюм дизайнери пошили для української конкурсантки.

"Цього року, незважаючи на нестабільність, політику і військові дії, ми показали Україну такою, якою бачимо її в наших мріях - квітучою, заможною і благополучною", - сказала голова Оргкомітету "Міс Україна Всесвіт" Ганна Філімонова.

Національний костюм для конкурсу "Міс Всесвіт" вже готовий

Костюм під назвою "Квітуча Україна" складається з блузки-корсета, пишної спідниці і головного убору.


Головним елементом є старовинний вишитий вручну килим, з якого зроблена спідниця. За різними оцінками, килиму вже близько 70 років. Він був придбаний у приватного колекціонера на одному з київських антикварних зльотів.

"На створення національного костюма для "Міс Україна Всесвіт" пішло близько 4 місяців кропіткої роботи. Над ним працювала команда з 6-ти швачок. Загальна вага костюма – понад 25 кілограмів. Щоб звикнути до костюму, необхідно кілька тижнів тренувань", - розказали дизайнери бренду "Svitlo".

25 кіло вдягне на себе Олена у Філіпінах, коли змагатиметься за корону "Міс Всесвіт-2016"

Нагадаємо, Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2016" представить 19-річна уродженка Криму Олена Сподинюк. Дівчина навчається на факультеті тележурналістики.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів