#FreeMelania: дружину Трампа пропонують від нього рятувати

24 січня 2017, 16:30

Новоспечена перша леді США Меланія Трамп у черговий раз стала зіркою соцмереж. Про неї знову жартують і малюють фотожаби, щоправда, тема їх насправді не дуже й весела.

З'явився навіть спеціальний хештег - #FreeMelania (звільніть Меланію). Адже багато кому здається, що 46-річна красуня, колишня модель геть нещаслива зі своїм чоловіком Дональдом. Імовірно, він навіть її кривдить.

Люди взялися співчувати новоспеченій першій леді США

Інтернетом шириться фрагмент відео з інавгурації Трампа. На ньому 70-річний політик щось каже дружині, а як він відвертається, широка усмішка миттю збігає з її лиця, і вираз його стає нещасним.

Щоправда, варто врахувати й таку можливість, що цей шматочок відео інтернет-жартівники просто запустили задом наперед. І насправді похнюплена Меланія розквітає посмішкою, коли до неї звертається її коханий чоловік.


Також камери впіймали промовистий момент приїзду першої пари країни до Білого дому, де їх востаннє зустріли Барак та Мішель Обами. Не чекаючи, доки Меланія вийде з авта, Трамп рвучко попрямував до Обам, змусивши жінку самотньо плентатися позаду.

Окрему похвалу інтернет-користувачів заслужили Барак та Мішель, котрі допомогли Меланії вийти з незручної ситуації. Вони почекали на неї та, тепло обійнявши, повели в будівлю.

Як відомо, Меланія Трамп того дня принесла подарунок для Мішель Обами, якусь велику блакитну коробку. І тепер дотепники припускають, що всередині була записка, у якій жінка просить про допомогу.

"Поможи мені! (Відкрий пізніше, коли будеш сама)"
Жартівники вважають, що саме це було в коробці

Із превеликою пильністю тепер усі придивляються й до відео танцю Дональда та Меланії під пісню "My Way", мовляв, міміка та мова тіла подружжя не говорить про взаємні теплі почуття.

Те, як ці двоє поводяться одне з одним, повсякчас порівнюють із тим, як обіймалися, кепкували з одне одного та всміхалися Обами.

"Бо за гроші щастя не купиш"

Натомість жести Дональда Трампа на адресу дружини буцімто виказують його агресію, припускають "інтернет-експерти".

Як відомо, Дональд Трамп і Меланія Кнавс познайомилися в 1998-му році на вечірці під час Нью-Йоркського тижня моди. У 2005-му році вони одружилися.

"Коли розлучена пара мусить сидіти поруч на доньчиному весіллі"

Нагадаємо, цієї осені, коли розгорівся скандал через запис, на якому Дональд каже, що "хапає за поцьки" красивих жінок, Меланія публічно стала на захист чоловіка. Вона назвала його "грубіяном, але джентльменом" та сказала, що не потребує, щоби її жаліли.

Плакат із Маршу жінок: "Меланіє, кліпни двічі, якщо потребуєш допомоги"

Фото і відео з соцмереж, "CNN" із YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів