Тодоренко ледь не загинула на вулкані та спробувала галюциногенні гриби

21 лютого 2017, 15:43

Телеведуча і співачка Регіна Тодоренко вкотре вразила своїми пригодами в екзотичній країні.

Цього разу дівчина вирушила до самого кратера вулкана Сінабунг на острові Суматра в Індонезії, де ризикувала задихнулася від отруйного газу.

А ще Регіна поділилася незабутніми враженнями від вживанні галюциногенних грибів.

Виверження вулкана Сінабунг в Індонезії почалося у 2010 році, і відтоді він дуже активний. Люди, що жили у селах поблизу вулкану, загинули від газу.


Але ці розповіді не зупинили телеведучу та знімальну групу від привабливої екскурсії.

Тодоренко наблизилася до вулкана, від газу якого гинуть люди

"Коли ми з командою вирішили піти до вулкану, він не подавав жодних ознак життя. На вигляд звичайна гора, не було видно ані попелу, ані диму, ані лави", - розповіла Регіна

"Ми увійшли в джунглі і стали пробиратися крізь них, оскільки стежок там немає, адже це не найпопулярніше місце на острові, і туристи приходять тільки сфотографуватися здалеку. Ми хотіли дійти якомога вище, щоб подивитися на тріщини в землі, де клекоче лава", - додала телеведуча.

"Не дійшовши до середини, ми розвернулися і пішли назад. І ось цієї миті, коли ми відійшли недалеко від вулкана, він почав вивергатися. З вулкана виривався стовп попелу, диму, газу… Місцеві жителі кричали нам, що потрібно терміново йти, що це місце прокляте і дуже небезпечне", - згадала дівчина.

Але фото у шпагаті на тлі вулкана Регіна все ж таки зробила

"Пізніше вони розповіли нам, що за кілька тижнів до нашого приїзду на схилі вулкана загинули 17 туристів, задихнулися від токсичного газу. Якби ми хоч трохи забарилася і залишилися там, те ж саме чекало б і на нас", - підсумувала вона.

Але небезпечна прогулянка до вулкана була не єдиною цікавою пригодою Тодоренко в Індонезії. Також незабутні враження отримала Регіна від спроби галюциногенних грибів. Про це вона розповіла у своєму Instagram.

Галлюциногенные грибы 🍄 просто выбили меня из колеи. Настолько плохо мне не было никогда... страх, который сжимает все твоё тело и моментальная смена настроения на радость, эйфорию; потом снова паника, которую тяжело контролировать, затем истерический смех. Я чувствовала все грехи мира на своих плечах, будто кто-то сверху свалил на меня тонны мешков с мусором, как на ишака, и оставил задыхаться под этой массой. Я рыдала и одновременно смеялась около 3-5 часов, как же мне хотелось, чтоб это все закончилось , как страшный сон, просто улетучилось на утро... но как же страшно видеть себя по телевизору в таком состоянии... Мне себя стало жалко😞 После этих дурацких грибов была сильная интоксикация, слабость в организме и дикие спазмы в желудке😳😬 После съёмок ещё 3 недели я мучалась от болей... зато эксперимент удался , и теперь на моем горьком примере вы знаете, как поступать в таких случаях. Ваша Ре. #reginatodorenko #орелирешка #Индонезия #регинатодоренко #Регинапутешественница В день, когда мы шли на действующий вулкан Синабунг , я написала близким: "если не выйду на связь через 2 часа, пора бить тревогу"! Какая-то неведомая сила не пускала нас к вулкану, вселенная будто говорила: "остановитесь", но мы напрочь отказывались слушать... хорошо, что все обошлось, а извержение 🌋 вулкана произошло, когда мы были уже в более-менее безопасном месте. Фото - @oleg.avilov

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko) Фев 20 2017 в 10:12 PST

Нагадаємо, перед цим Регіна купалася зі слоном у Таїланді.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів