Як Регіна Тодоренко за банан заміж виходила. ФОТО

14 березня 2017, 16:59

Телеведуча і співачка Регіна Тодоренко побувала в Індії, де, за порадою астролога, вступила в ритуальний шлюб із бананом. Але хутко овдовіла.

Цією красивою і трагічною "лав-сторі" кралечка поділилася з ТаблоID.

Тодоренко в Індії побувала в астролога

"Так уже сталося, що астролог у Індії напророкував мені, що в першому шлюбі в мене будуть невдалі та проблемні відносини, тому мені варто носити каблучки з коралом та котячим оком або вийти заміж за дерево. Ось мені й довелося випробувати на собі магію прадавнього індійського ритуалу", - пояснила Регіна.

Регіні дали рецепт від негараздів у шлюбі

"Попри те, що банан – не зовсім дерево, а радше трава, чомусь індійці обрали для мене саме його", - додала зірка.


Зі слів Тодоренко, церемонія дійсно нагадувала весілля. Її нафарбували, надягли красиве весільне сарі і прикраси та привезли до "нареченого".

Дівчину видали заміж за дерево

"У той момент, коли пріст оголосив нас чоловіком та дружиною, я настільки перейнялася цим процесом, що чула, як банановий ліс кричить нам "Гірко!", - зізналася телеведуча.

Регіна - бананова наречена

"І що ви думаєте, тієї миті, коли я усвідомила, що все, про що я мріяла все життя, нарешті здійснилося, і я стала дружиною, підступний пріст вихопив мачете та вмить відсік моєму "чоловікові" все, що було можна! Наскільки швидко я стала дружиною, настільки ж швидко і овдовіла!", - побідкалася вона.

Фото з "чоловіком" на пам'ять

Після того, як бананова пальма "пала смертю хоробрих", Регіну заспокоїли, що тепер вона може виходити заміж удруге, і жодні проблеми в шлюбі їй тепер не загрожують.

Нагадаємо, нещодавно на Суматрі Тодоренко побувала на дуже небезпечному вулкані та спробувала галюциногенні гриби.

Фото прес-служби та з Instagram Тодоренко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів