Крук погріла свій "персик як у Кардашян" під іспанським сонцем. ФОТО

17 травня 2017, 14:03

Телеведуча Валерія Крук, яка нещодавно виборола перемогу на Чемпіонаті України з фітнесу, влаштувала своїй попі-переможниці іспанські канікули.

У мережі Лера поскаржилася, що за кілька тижнів її дупця перетворилася з горіха на "залитий персик", та навіть порівняла себе з Кім Кардашян.

А ще Валерія розказала, що нещодавно їй закинули схожість із чоловіком.

Крук чкурнула відпочити на мисі Форментор в Іспанії

"Дівчата, от буквально днями мені написала одна дама з закликом: "Леро, зупинись! Ти стала на мужика схожа, адже красуня ж була!". Дуже хочеться розставити крапки над "I". По-перше, я не потребую думки, коли я її не питаю!.. По-друге, коли бікіністки виходять на сцену, треба розуміти, що вони на піку, і це лише змагальна форма", - зауважила телеведуча.


У такій формі Крук була ще кілька тижнів тому
А зараз вона така. Знайдіть 10 відмінностей

Крук пояснила, що така форма досягається різними способами.

"Хтось не п'є дві доби воду і таким чином "зливається", у когось інші механізми, про це можна написати окремий пост. І все - через пару днів після змагань цих м'язів вже і не видно зовсім. А навпаки - залишаються пропорції і прекрасні жіночні форми", - запевнила Валерія.

На доказ своїх слів телеведуча показала ці "жіночні" форми

"Тому, мої дорогі, ніхто мужиками не стає і тим більше не залишається! І непотрібно цього боятися! Ось і я зараз кайфую від свого "залитого" персика)) вже не горішка", - написала Крук, маючи на увазі свою попу.

Тепер свою попу Валерія ніжно називає персиком

"Горіх залило, і тепер я "Кім Кардашян стайл". Заспокоює те, що це тренд, та й красиво. Головне, не більше. Тому доведеться мені рот прикрити і повернутися до вже звичного фіто-харчування", - додала Лера.

Але, погодьтеся, до розмірів Кардашян Лері ще їсти і їсти

Нагадаємо, наприкінці квітня Валерія Крук дебютувала на Чемпіонаті країни з фітнесу і одразу ж завоювала перемогу.

Таким само титулом може похвалитися і співачка Санта Дімопулос, яка теж нещодавно була в Іспанії.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів