Джамала і Сальцова до абітурієнтів Криму і Донбасу: Мрійте, дійте, перемагайте себе

11 липня 2017, 14:36

Співачки Джамала і Саша Кольцова, вона ж Каша Сальцова з гурту "Крихітка", записали мотивуюче відеозвернення до абітурієнтів анексованого Криму і тимчасово окупованих території Донбасу.

Вони закликали їх вступати до українських вишів за спрощеною процедурою, відкриваючи тим самим перед собою світ.

Ролики з артистками є на каналі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в YouTube.

Джамала і Кольцова звернулися до абітурієнтів Криму і окупованих території Донбасу

"Шановні випускники Криму та Донбасу! Ви всі народилися в Україні. І у вас зараз дуже відповідальна мить, коли ви вирішуєте своє майбутнє. Це важко зробити для будь-кого, а особливо для тих, хто проти власної волі залишився на окупованих територіях. Але вас є можливість навчатись в українських закладах і навчатись в країні, яка відкрита для всього світу", - сказала Джамала


"Тож зробіть свій вибір! Мрійте, дійте і перемагайте самих себе!", - закликала артистка.

Кольцова підкреслила, що українське студентство – це "спільнота, яка заряджена натхненням, свободою та бажанням стати професіоналами та працювати на розвиток нашої країни".

Співачки закликали вступати до українських вишів

Нагадаємо, Джамала підтримала законопроект про заборону українським артистам виступати в анексованому Криму, на окупованих територіях Донецької та Луганської областей та в Росії.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів