Куніс із Катчером завітали до Чернівців. ФОТО

6 серпня 2017, 19:55

Голлівудська актриса Міла Куніс, яка не асоціює себе з Україною, все-таки здійснила давнє бажання побувати на батьківщині – у Чернівцях.

6-го серпня її разом із чоловіком-актором Ештоном Катчером бачили у місті.

Фото з зірковим подружжям виклав Іван Гребенюк.

У 2014-му Куніс зізналася, що не асоціює себе з Україною. Тим не менше, все-таки завітала до Чернівців

Як пише сайт "Молодий буковинець", зіркова пара завітала до Чернівців всього лише на кілька годин. Вони перебували у Будапешті на зйомках.


У місті Мілу та Ештона зустрів режисер Сергій Скобун та провів їм екскурсію.

Міла і Ештона з собою привезла. Хай знає, де його жінка зростала
Декому з місцевих пощастило сфотографуватися з Катчером

"Ми спочатку спілкувалися з ними англійською мовою. Але пізніше Міла попросила, щоб ми перейшли на російську. "Я дома, и я хочу разговаривать на родном языке", - сказала вона. Розмовляли про кіно, розмовляли про той проект, який ми їй запропонували. Вони подивилися частину відео із фільму "Легенда Карпат", і їм сподобалося!", - розповів Скобун.

Міла з Ештоном у місцевому готелі. Фото з Facebook
У Чернівцях Куніс закортіло поговорити "рідною" російською

"У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила ці зйомки, які ми проводили. Сподобалися ті локації і ті костюми. Вона так і сказала: "Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі", - додав режисер.

Як відомо, Міла Куніс народилася те до 7 років жила у Чернівцях. Потім у своїх інтерв'ю вона неодноразово згадувала рідне місце, та як гасала по ньому голодна.

У 2012-му Міла образила своїх земляків необережними висловленнями. А потім казала, що дуже хоче побувати на батьківщині.

Фото Івана Гребенюка


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів