Куніс згадала, як гасала Чернівцями голодна й закривавлена

6 липня 2012, 17:33

Голлівудська акторка українського походження Міла Куніс, схоже, не має жодного уявлення про своє рідне місто Чернівці, бо вже вкотре несе про нього якусь нісенітницю.

Цього разу подружка Ештона Катчера пригадала, як уперше збагнула, що вона дівчинка. А заразом розповіла чергову "страшилку" зі свого дитинства у Чернівцях.

Розповідь зірки "Чорного лебедя" та обличчя Christian Dior наводить "The Showbiz Spy".

Як відомо, батьки Мілени виїхали до Сполучених Штатів, коли їй було 7 років. Поки ж сім’я ще жила в Україні, сердешне дівча цілісінькими днями гасало вулицями без нагляду дорослих та було "пацанкою".


В дитинстві Міла була "пацанкою"...

"У мене є старший брат, він на шість років старший… Тож коли я зростала, мої батьки казали "Іди пограйся з Майком", - пригадала актриса.

За словами Куніс, діти в Україні цілими днями гуляють вулицями голодні та неприкаяні.

"Я росла у маленькому місті в Україні, де діти виходили і цілісінький день гуляли неподалік. Тебе випихали з дому, і ти гасала по вісім, дев’ять годин та поверталася вся обдряпана і закривавлена, і голодна", - розповіла Міла.

...Та весь час гуляла з братом та іншими дітьми на вулиці

Зі слів Куніс, тоді вони не мали звички розсиджуватися перед телевізором чи різатися у відеоігри.

Старший брат, який, напевно, тоді ще звався не Майком, а просто Михайликом, був для неї кумиром. Вона ж була справжнісінькою "пацанкою", аж поки їй не сподобався хлопчик.

Міла згадала про своє "вуличне" дитинство

"Я не усвідомлювала, що я дівчинка, доки мені не почали подобатися хлопці. Коли я запала на друга мого брата, то подумала "Він симпатичний." Гадаю, тоді для нього (брата) весь світ перевернувся, коли його маленька сестричка зненацька запитала "Хто той хлопець?", - поділилася Міла.

Мілі давно вже варто приїхати та подивитися на Чернівці

Нагадаємо, Куніс називала Чернівці "не зовсім селом" та розповідала про антисемітизм, через який її родина поїхала до США.

І лише у Нью-Йорку Міла почувається супер-єврейкою.

Фото з сайту "Childstarlets.com", фото Reuters з сайту "Lux.pt", фото AP з сайту "The Telegraph"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів